Kategorilerde yer alan genel ile diğer bölümlerinin farkı nedir?

Sitedeki diğer kategorisini, hiçbir kategoriye uymayan soruları sormak için kullanıyorum. Peki genel kategorisinin diğerden farkı nedir? Genel kategorisine tüm kategorideki sorular girmez mi? Yani ben yemek konusunda bir soruyu orada da sorabiliyorsam, yemek kategorisinin amacı nedir? Kafam biraz karışık, teşekkürler. :slight_smile:

Bence ikiside aynı şey. Sorduğum soru kategorilerden alakız bir şeyse genel ya da diğeri seçiyorum. Genel kategorisinin kalkması gerekiyor aslında.

Ben daha çok hiçbir kategoriye girmeyen ama diğer kategorisinde de olmayacağını düşündüğüm şeyleri oraya koyuyorum. Mesele tren ekspresleri sorularımı o kategoride sormuştum.

evet diğer ve genel ayni katagori ama adminlerin bir bildiği vardır bu konuda. Ikisininde olmasi sikinti degil bizim icin avantaj . Bazen katagoru secmekte zorlanıyoruz Diger i seciyoruz :relaxed::relaxed::+1:

@OMG @SerasVictoria @Aradia @Nayino @Ozer
Bu konuda sizin fikirleriniz nelerdir sayın yetkililer. :slight_smile:

Aslında etiketlere uyan sorular ilgili etikete soruluyor eğer hiçbir etikete uymuyorsa diğere gidiyor. Bu yüzden genel etiketi pekte işlevsel olmayabilir. Ben soru sorarken kullanmıyorum hiç mesela. :slight_smile: Ama baya kullanan var çünkü etiketi bulunsun bulunmasın her soruya uyuyor. :smiley:

Çok önemli bir konu değil ama kafamı karıştıran bir konuydu yine de. Hızlı geri dönüşünüz için teşekkürler.

Diğer anlamına gelir. Yani mevcut hiç bir kategoriye uymayan ya da uyduramadığınız cevaplar için kullanabilirsiniz.

Evet o iki aynı bencede, sonra soru sorduktan sonra biri geliyor. Sorumu öbürüne taşıyor. Sinir oluyorum öyle olunca bir denk getiremiyorum. Hangisinde hangi soru sorulacak diye.