Kavşakta dönen tıra otomobil çarptı: 3 ölü, 5 yaralı

image">image
Konya'da içerisinde 8 kişinin olduğu bir otomobil, tırın kavşakta döndüğü anda arkadan çarptı ve araç hurdaya döndü. Verilen bilgiye göre 5 kişi yaralanırken, 3 kişi yaşamını yitirdi. Tır şoförü gözaltına alınırken, kaza ile ilgili soruşturmalar yapılıyor.

Allah rahmet eylesin. Bayağı süratliymiş ki araç bu duruma gelmiş. İhmal hangi tarafta ise araştırılıp gün yüzüne çıkarılmalı.

Ölenlere Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine sabır versin, Allah yaralılara da acil şifalar versin iyileşirler inşallah geçmiş olsun.

Allah rahmet eylesin. Çok fazla dikkatsizlik yapılıyor bu araba kullanma konusunda. Hem kendi hem de başka insanın canından olmasına sebep olunuyor.

Soruşturma sonucunda kazanın nedeni ortaya çıkarılıcaktır.Maalesef ki fotoğrafta görüldüğü kadarıyla,araç gerçekten hurdaya dönmüş.Trafikte hız sadece ölüm getiriyor,gideceğiniz yere bir kaç dakika erken gitmek uğruna hayatınızdan olmayın.Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet,acılı aililerine sabırlar diliyorum.Umarım kazandan yaralı olarak kurtulanlar biran önce sağlıklarına kavuşurlar.

İnsan ömrü bu kadar kısa işte ölümün nerde geleceği belli olmuyor.Allah rahmet eylesin.

Çok üzücü bir haber. Genelde kazaların çoğunda tır ve otomobilin arasında gerçekleşiyor . Ama kim suçlu hiç emin olamıyor insan.

Araçlar çok kötü olmuş . Allah rahmet eylesin . Büyük araçlardan uzak durulması gerekli .

Çok kötü olmuş ya, Konya’da olmuş birde bende Konyalıyım bu kazalar maalesef bitmiyor son kaza olmayacak bu kazada

Gerçekten çok yazık olmuş. Kazanın ne zaman geleceği belli olmuyor.Allah rahmet eylesin.

çok kötü çok feci. allah kimseye yaşatmasın. her şeyin başı dikkatsizlik. Tır şoförleri zaten özellikle tedbirli olmalıdır. kaza çok kötü kötü hissediyorum. bu kazalar umarım en az seviyeye iner. Hayatını kaybedenlerin başı sağolsun. Ailesine sabırlar versin diyorum.

Allah rahmet eylesin yazık olmuş. Kaza haberleri oldukça arttı bu zamanlar. Trafikte kurallara dikkatli bir şekilde uymamız gerekiyor. Yoksa cana mâl oluyor bu hatalar.

Allah rahmet ölenlere kaza çok kötü olmuş Allah şifa versin yaralılara ailelerine sabır versin

Allah rahmet eylesin. Yaralılarda inşallah en kısa sürede sağlıklarına kavuşur. Çok dibinden gidilmemeli araçların.

ay Allahım nasıl olur bu aklım almıyor. bu nedir yarabbim. 3 kişi ölmüş ben geride kalanları düşünemiyorum. ben arkadaşlarımla arabanın içinde kaza yapsam ve içlerinden biri ölse ömür boyu kendime gelemem. bu çok büyük bir acı. şimdi o tır sahibine bir kaç kuruş ceza yazıp bırakırlar ama o 3 canın bedeli ödenmez. çok üzülüdm.

Allah rahmet eylesin, Allah kalanlarına sabırlar versin çok zor bir durum. Trafik kazaları da ülkemizde ayrı bir sorun maalesef.