Kayıp Kızını Arayan Anne Feryat Etti

Yiyecek bir şey almak için kızının yanından ayrılan anne, döndüğündd kızını bıraktığı yerde bulamadı. Geriye annenin 14 yaşındaki “Gamze” feryadı kaldı. Acılı anneye göre yavrusu kaçırıldı. Kayıp Gamze’ye hala ulaşılamadı.

Allah sabır versin .Çok üzücü bir durum ,umarım bir an önce bulurlar . Çocuklarınıza lütfen sahip çıkın ve yanınızdan ayırmayın .Görüyorsunuz ki devir kötü ,kimin ne yapacağı belli olmuyor .

Çok üzüldüm umarım kızına çabuk ulaşırsın.

Annelik çok başka bir duygu. Çok geçmiş olsun tez zamanda ulaşır kızına inşallah.

Allah hiç kimseye evlat acısını yaşatmasın. Evlat acısı zordur hiçbir şeye benzemez. İnşallah en kısa zamanda bulunur.

Ya nedir bu çocukların çektikleri. Kaçtı mı kaçırıldı mı belli değil. Herkes kaçtı diyordur ama belki de kaçırıldı ve şuan yardıma muhtaç. Bir anne için çıldırmamak elde değildir yerinde olmayı hayal bile edemiyorum. Umarım hemen bulunur.

Bu kadar kısa bir süre içinde kaybolmuşta kaçırılmışta olabilir.Umarım başına birşey gelmemiştir tabiki bir anne için kaç yaşında olursa olsun evladının kaybolması tarifsiz bir acı umarım evladımızın başına birşey gelmemiştir ve biran önce bulunur.

Bu çocuk kaçtı mı kaçırıldı mı belli değil Allah yardım etsin şu zamanda çocuklarımıza çok dikkat etmeliyiz kimseye güven olmuyor.

Allah o anneye sabır versin,evladının kaybolması onun için tarif edilemez bir acı…

umarım kızın başına birşey gelmemiştir