Kaza değil, suikast!

image">image
Yıllar önce helikopter kazasında ölen Muhsin Yazıcıoğlu''nun davasında yaşanan yeni gelişmeler, suikaste kurban gitmiş olma ihtimalini arttırıyor. Dava dosyasına birçok FEYÖ CÜ isim eklendi.

">

Allah rahmet eylesin. İnsan öldürmek bu kadar basit ve kolay olmamalı kesinlikle.
Fetö terör örgütünün karanlık tarafının işi de olabilir.

allah rahmet eylesin bazı şeyler geç çözülüyor ama sonun da oluyor

Muhsin yazıcıoğlu halk tarafından sevilen sayılan bir siyaset adamıydı allah rahmet eylesin

İnsanlar gerçekten çok acımasız oldular. Bu her kim olursa olsun çok kötü birşey.

Bir daha Muhsin Yazıcıoğlu dünyaya gelmeyecek. Zaten hep iyi insanları öldürmeye çalıştılar. Rabbim zalimlere fırsat vermesin.

evet resmen suikast ile öldürdüler değer mi bir devlet adamını

evet resmen suikast ile öldürdüler değer mi bir devlet adamını

Allah rahmet eylesin keşke can almak bu kadar kolay olmasa. İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değil bu yüzden birbirlerini öldürmek zorunda da değiller neden böyle şeyler yapıyolar anlamış değilim.

evet resmen suikast ile öldürdüler değer mi bir devlet adamını

Allah rahmet eylesin önemli bir insandı Muhsin Yazıcıoğlu inşallah adalet yerini bulur. Yapanlar yaptıranlar bir an önce ortaya çıkarılır ve en ağır cezalara mahkum edilirler inşallah

bu dünyayı yönetenlerin 10 katlı bir apartmanda oturduğunu ve en üst katta yetkisi en fazla olan kişinin oturduğunu düşünün, buda kesinlikle Rockefeller ailesi olucaktır. bir altında Rockefeller ailesi’nin dünyayı yönetmesini sağlayan ülke başkanlarının arkasındaki güçlerle irtibat halinde kalmasını sağlayan yardımcısı ve bir altında bu güçler var sırasıyla. ben devletlerin başındaki şahıslara odaklanmak yerine onları yönetenlere odaklanırım. atatürk zamanında atatürkü atatürk yapanın arkasında bir güç olduğunu düşünüyorum başbuğun arkasında gene ayrı bir güç ve recep tayyip erdoğanın arkasında daha farklı bir güç o gücün adıda feto. fetoyuda Rockefeller ailesi yönetiyor tabikide. eğer türkiyenin arkasındaki güç atatürkün arkasındaki güçle aynı olsaydı türkiye küresel güç olalı yıllar olmuştu buda bölgesel güç olmamız demektir eğer bu mevzuların bu kadar derin olduğunu düşünürsek Rockefeller ailesi’ni bile yöneten bir güç olabilir. sadede dönelim, bu tür derin konulara dair en az bilgisi olan bir kişiyi bile şüphelendirecek bir ölüm varsa o işin arkasında başka güçler vardır. yüksek ihtimal yazıcıoğlu suikastinin arkasında feto var ve bu konu hakkında elimizden hiçbirşey gelmez çünkü ülkeyi recep tayyip erdoğan değil feto yönetiyor.

Allah rahmet eylesin öyle üzeri ört bas edilmiş meselelerden biri ama elbette hakikat gün yüzüne vuracaktır

O dönemde yaşayanlar ve bizler gibi sonradan öğrenen nesil, zaten hepimiz biliyorduk bunu. Aydınlatılmasına sevindim.

 • Muhsin Yazıcıoğlu dobra dobr bir siyasetçiydi. Onu da devletimize yararı dokunacak çoğu insanımız gibi öldürdüler. Muhsin Yazıcıoğlu'nu öldüren örgütün Fetö olduğu zamanla anlaşıldı.
 • _Muhsin Yazıcıoğlu ve yanındaki gazeteci İsmail Güneş helikopter düştüğünde sağ imiş. Gazeteci İsmail Güneş'in helikopter düştükten hemen sonra 112 ile yapıığı görüşmenin kaydı YouTube'da bulunuyor._
 • _Konuşmanın 8. dakika 25. saniyesinde İsmail Güneş, "Kim bu arkadaş" diyor. İsmail Güneş 112 ile çok rahat konuşuyordu ve şuuru yerindeydi. Enkazda cesedi bulunduğunda çenesi kırılmıştı. Bu da o arkadaşın veya arkadaşların Muhsin Yazıcıoğlu ve gazeteci İsmail Güneş'i öldürdüğünün kanıtıdır._
 • Muhsin Yazıcıoğlu‘nun içinde bulunduğu helikopterin kaza kırım ekibinde bulunan Yarbay Davut Uçum ile helikopterdeki GPS cihazlarını söküp yok eden astsubay Aydın Özsıcak’ın darbe gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ı Marmaris’ten almaya giden FETÖ'cü darbeci ekibin içinde olduğunun ortaya çıkması önemli bir gelişmeydi.

  Ardından, 25 Mart 2009 günü düşen helikopter enkazı üç gün sonra 28 Mart günü bulunmasına rağmen, daha cesetlere ulaşılmadan Kahramanmaraş polis İstihbarat Şubesi‘nden Dursun Özmen bilgi notunda Yazıcıoğlu’nun ayağının kırık olduğunu yazmıştı. Özmen de FETÖ'cü olarak tutuklanan polisler arasındaydı.

  ">

  olm okadar yapmış olamazdır belki o yıllarda dindar diyorlardı

  Maalesef iyi insanların sonu hep böyle oluyor. Memlekete faydalı işler yapacak insanları yok etmeye çalışıyorlar.

  Öncelikle ALLAH rahmet eylesin meknaı cennet olsun hep böyle olur en çok lazım olan insanlar erken gider çünkü bazılarının gözüne batarlar ama içim rahat bir yandanda buna neden olan ve olanlar allahın huzurunda cezalarını çekecekler .

  Bundan bir şüphe mi vardı ki? Zaten biliyorduk adamı öldürdüklerini… Benim anlamadığım darbe 4 yıl önce oldu. Süikasti düzenleyenlerin fetöcü olup olmadığı daha yeni mi anlaşılıyor?

  Allah rahmet eylesin. Zaten öldüğü günden beri ölümü bir cinayet,suikast olarak düşünülüyordu. İnşallah suçlular bir an önce bulunur.