Kazı kazan sizce de saçma bir oyun değil mi?

Hepimizin çarşıda illaki oynadığımız kazı kazan oyunu çıkmayacağını bilerek oynamak ne kadar mantıklı büyük ödül dedikleri ödüllerin çıktığına şahit olmadım sizce de saçma bir durum değil mi kaldırılsa daha iyi aklımızla alay edilmekten kurtuluruz.

O konu ile ilgili bir video var. 5000 TL’lik alıyorlar ama verdikleri parayı alamıyorlar.

Saçma olduğunu düşünmüyorum. Eğlence meselesi. Abartılmadığı sürece sorun yok bence. Arada sırada oynanabilir bunda birşey yok.

eğlenmek için olabilir ama para kazanılmaz bence

Saçma değil aslında tadında bırakırsan zevkli.insanlar bir defa kazandi mi hırs yapıp fazlasını istiyor o zaman kumar oluyor.

Ya dostum hiç sorma. Kazı kazan yaptım bikere adam dedim niye hiç çıkmıyor bu hiç kimseye. hile mi dedim? Adam gülerek tabi hile dedi adi üstünde kazı kazıklan bu oyunun ismi dedi​:joy::joy::joy:
Bidaha da yapmadım ş

Eylence icin oynanila bilir.dozunu asmamak gerekli.

Bir keresinde 20.000 TL çıktığına şahit oldum. Ondan beridir oynuyorum ancak 20 TL’den yüksek rakamlara ulaşamadım.

ben daha o oyunu hiç oynamadım oynamayıda düşünmüyorum arkadaşlarım oynamıştı ama hiç kazanmadılar.

Bencede çok saçma. Bunlar hep para tuzağı. Zaten oradan kazandığınız para haram para.

@Gamze#157760 Büyük ikramiye çıktı sanırım sana.

illa büyük ikramiyenin mi çıkması lazım. 2 tl verip 20 tl aldığım da oldu. Eğlence meselesi diyorum gördüğünüze göre. Ayda yılda bir denk gelindiğinde 1 tane oynanması gayet normal. Siz abarttınız da ondan bu kadar dert yanıyorsunuz sanırım. Hadi iyi akşamlar .

@Gamze#158136 evet

Bence saçma değil, eğlence amaçlıdır, madem saçma bulunuyor ise isteyen oynamaz kimse zorla oynatmıyor.

Ben nadiren kazı kazan oynarım sadece insanlar şansımı deneyeyim der ama kazırken bilirler içten içe çıkmayacağını çıkanı da pek duymadık hatta ABD’de birisi çıkmıyor hiç diye dava açıp şimdiye kadarki verdiklerini geldi aldı kazanıp iyi akşamlar. ( Hadi iyi akşamlar değil)

kazı kazan hem saçma hem de mantıklı ama şans gerekir gidip 100 tane alırsınız bişey çıkmaz ama biri bir tane alır ona çıkar böyle bişey şans oyunlarında ihtiyaç sahipleride kazanabilir bu yüzden bana mantıklı geliyo

kişiden kişiye değişebilir tabi. Hadi iyi akşamlar.

Ben yatırdığım parayı alırım, kalanıyla para bitesiye kadar oynarım.

bence de çok saçma gereksiz bir oyun insanların parasına yazık

Eğlence için bir iki kazı kazan yapmanın kimseye bir zararı yok. Ancak kaptırmamak lazım arkadaşlar.