Kekelemek şarkı söylemeye engel midir?

Kekelemek şarkı söylemeye engel midir? Kekeme olanlar şarkı söyleyebilirler mi?

Kekelemek ölçmeden biçmeden aniden söyleyen ve söylerken heyecanlanarak tekleyen insanlarda olan bir şeydir bu insanın elinde olan bir şey değildir fakat bazı kekeleyen insanlar çok iyi rap söyleyebilir kendilerine geliştirdişikleri takdirde çokta iyi şarkı söyleyebilirler.

bazı kekemeler çok akıcı şarkı söylüyor zaten kekemeliğin en temel nedeni heyecanlanmaktır eğer şarkı söylerken kendini rahat hissediyorsa engel sayılmaz

Kekeme olup da güzel şarkı söyleyen insanlar da vardır. Kekemelik şarkı söylemeye engel bir durum teşkil etmez asla. Bu yüzden kekemeler şarkı söyleyebilir.

Değildir. Şarkı söylerken heyecan yaşamayan biri kekelemeden gayet güzel şarkı söyleyebilir.

Engel olmadığını kanıtlayan sanatçılarımız oldu.En güzel örnek Hüseyin TURAN

Şarkıyı oldukça olumsuz etkiler , çünkü şarkı akıcı şekilde okunmalıdır. Bazı kekeme insanlar şarkıları çok akıcı şekilde okuyabiliyor ama Allah vergisi.

aslında kendilerini geliştirdikleri zaman çok iyi söyleyebiliyorlar. heyecanlandıklarında ortaya çıktığı için bir şarkıyı kusursuz olarak söylemek için çok fazla uğraş vermesi gerekir. normal olarak yani çalışmadan, uğraşmadan söylemeye kalkışırlarsa elbette sorundur.

Kekelemek şarkı söylemeye engel değildir hatta bir çok kekeme insan tedavi olunca normal konuşmaya başlıyor.

aslında bir çok insanda kekeme olup da şarkı söylerken düzgün bir akıcılıkta söylemesi durumu gözlemlenmiş bir olay hatta rap tarzı müzik yapan bile var bu bağlamda yapılabileceği sonucu ortaya çıkıyor.

Kekelemek şarkı söylemeye engel değildir . Kekeme özelliğine sahip olup da çok güzel şarkı söyleyen insanlar var . Bu oldukça inanılmaz bir özellik .

Kekelemek şarkı söylemeye engel değildir Ancak konuşurken zorluk yaşarlar. Kekemeler fısıldarken kendi seslerini duymadıklarından dolayı takılmadan konuşabilirler.

Hayır değildir. Bir çok kekeme şsrkı söyler. Hatta rap yapan kekemeler bile var.

Değildir. Bu tarz engeli olanlara aşması için mükemmel bir yöntemdir hatta. Hayata karşı pozitif olmak da önemli tıpkı psikolojik iyilik gibi.

Hayır değildir genelde yanlış bilinir şarkıyıdq söyleyemezler diye ama sıralı kelimeler ve melodi eşliğinde konuşmak yani şarkı söylemek daha kolay onlar için yani engel değildir