Kendine müzisyen kimdir?

İnternette Kendine müzisyen kullanıcı adıyla bilinen kişi kimdir?

Kendine müzisyen kullanıcı adıyla yayınlar yapan kişinin gerçek adı Mahmut Kemal Can Parlak’tır.

Kendine Müzisyen, Kemal Can Parlak olarak da bilinen bir Twitch yayıncısıdır. Üniversitede Ses mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İlk zamanlarda YouTube’da popüler şarkılara cover yaparak sosyal medyaya katılmıştır, sonrasında da Twicth üzerinde oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olmuştur. Kendisine Rakun olarak da hitap edilir. :slight_smile:

Mahmut Kemal Can Parlak isimli sanatçı kendine bu şekilde bir isim bulmuştur.

Kendine müzisyen bir twitch yayıncısıdır. Asıl ismi Kemal Can Parlak’tır. Uzun ve bakımlı saçlarının yanı sıra gitar çalması ile tanınıyor. Ben kendini gayet efendi buluyorum. Arkadaşları falan kendisine rakun diyorlar ama sebebini bilmiyorum.

Kendine müzisyen twicth yayıncısı ve sosyal medyada gayet ünlü birisi ses mühendisliği bölümünü bitirmiştir ama ben kendisini hiç sevmem.

Gerçek ismi Kemal olan ‘‘Kendine Müzisyen’’ mahlası ile twitch platformunda yayın gerçekleştiren yayıncı.

Gerçek adı Kemal Can Parlak 15 Mayıs 1995 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir,yaklaşık 1.5 yıldır bir sitede yayıncılık yapmaktadır.

1995’ te Mersin’de doğan “kendisine müzisyen” kullanıcı adı ile tanınan Kemal Can Parlak twech ve sosyal medyanın ağlarının büyümesiyle Kemal Can Parlak olarak tanınmıştır. Twech platformundaki çıkışını yaparak BlindID uygulamasıyla geniş bir kitle izleyicisine ulaşmayı başarmıştır. Kendisi katılan yayınlarda twich ile Türkiye’de yeni bir projeye imza atarak ilk defa profesyonel prodüksiyon ile dış çekim yayınlarına başlamıştır.

hocam böyle soru soru sorulması yasak diye biliyorum. Ünlü olan kişiler sorulamaz, bu kişi Kendine Müzisyen twitch platfromunda yayın yapmaktadır.