Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığı için aday olması doğru mu?

Kendi adıma konuşuyorum, yıllardır aynı kişileri siyaset sahnesinde görmekten bıktım açıkçası…

Yine mi o aday olmuş? Şaka galiba!

Ülkenin kötüye gidişinin bir sebebi de bu! Gelen siyasi kişilerin koltuğu bir türlü bırakmaması. CHP kendi fişini kendi eliyle çekti. Bu adam yüzünden kaybettikleri kaçıncı seçim bu! Bu saatten sonra gerekirse akp ye oy veririm ama CHP ye vermem. Bu yolda ilerlesinler, kendi elleriyle CHP yi tarihe gömsünler.

Sürekli aynı kişileri başkanlığa adayarak sanırım bir yere gelemeyeceğiz. Artık farklı kişileri görmek istiyoruz açıkcası.

Yeni siyasetçilerin ortaya çıkması gerekiyor artık yeni yaratıcı fikirlere ihtiyacımız var ülkemizin bölünmemesi bir bütün olması gerekiyor.

Adamın hiç başa gelmemesi ? . Bir kere başa gelsede görsek keşke de ondan sonra bir yargılama yapılsa keşke. CHP Yönetimi onun yüzünden kaybetti/kazandı demek bence genel olarak saçma , Bütün yük bir kişiye yıkılamaz eğer öyleyse aynı şey AKP yönetimi için de söyleniyor geri kalanlar iyi mi yani ? . A Kişisi B Kişisi yüzünden gelemiyor 1 kişiye hibe ediliyor AKP nin bilmem ne vekili/bakanı bazı tozlarla görüntüleniyor , Bu hata sadece ona hibe edilmedi direk partiye edildi yandaş kesim tabiki de tek kişidir hatadır dedi ama onların çatlakları çok daha büyük .

Yani herkes şansını deneyebilir tabi ki siyasette . Ülkesini gerçekten seven kişilerin başa gelmesini isterim .Adaletli , ülkesini kalkındıracak ve bizi geleneklerimizden uzaklaştırmayacak birisini . Siyaset sadece yaparım ederim demekle olmuyor ki .Hayırlısı kim ise o başa gelir umarım ama ben kendisini desteklemiyorum .

Her insan hür olmalı sonucta o bu partili su şu partili diye de yorumlamicam, insanlığı ne bilim yaptıkları kişiliği önemli bence adaylık iyidir rekabet başarı getirir.