Kırılan parfüm şişesi

Parfüm şişesinin basma yeri kırıldığı zaman şişenin içinden kalan parfümü nasıl kullanırsınız?

Hiç parfüm şişem o şekilde kırılmadı ama eğer kırılsaydı başka bir boş parfüm şişesine koyarak kullanırdım öteki türlü alıp parfümü parmakla vs sürmek kullanışlı olmazdı.

Bu durumu hic yaşamadım fakat boş bi sprey şişesine boşaltırdım öyle kullanmayı denerdim.

Başka bir parfüm şişesine aktarma yaparak kullanırdım. Yada yeni bir kapak takardım.

hiç bu durumu yaşamadım ama parfüm dolduran bır dükkana gidip yeni şişeye koydururdum başka bir yöntem bilmiyorum

kırmak bana göre saçma bitesiye kadar sıkarım

O şiseye uygun kapak veya yeni bir şişeye parfümü koyabilirsin başka türlü o parfümü kullanman zor olur

Uygun büyüklükte başka bir şişeye aktarırım. Burada soru olarak sorulmasına gerek yoktu

Başka bir şişeye aktarma yapardım yada yeni kapak denerdim eğer olmazsa çöpe.

Genelde uygun başlık bulunmuyor o yüzden içindeki sıvıyı başka bir şişeye koymak en mantıklısı olurdu

Çok üzülürüm ya boşa gider paralar kiyamam kırılmasın

O kapağı çıkarmaya çalışırım penseyle falan yazık okadar para vermişm

Allah korusun yani çok pahalı parfümler zaten umarım kırılmaz.

Basma yeri kırılsa da başka bir aparat ile bastırınca sprey özelliği çalışmaya devam ediyor. Hiç olmadı başka bir şişeye aktarımını yapardım.

Benim değil ama arkadaşımın parfüm şişesi kırılmıştı. En kolayı boş bir şişeye boşaltmak oldu parfumcü de doldurttuk.

fiyatına göre veya hediye olup olmamasına göre verilecek tepki değişebilir . şahsen çok sevmiyorsam pek önemsemem .