Kişisel bakımda dikkat ettiğiniz kriterler nelerdir?

Kişisel bakımınıza özen gösterirken nelere önem verirsiniz?

özellikle saçlarıma daha çok dikkat ederim boyarım yumuşak olmalarına dikkat ederim tırnaklarımın çok uzun olmamasına dikkat ederim

kişisel bakım önemlidir tabi ama anladığım net bir nokta yok arkadaşlarımın tavsiyelerine özel kremler kullanıyorum daha genç görünebilmek için

Saçlarima ve cildime dikkat ederim.Dişler’de çok onemli tabi.

Karşımdaki kişiyi rahatsız etmeden en az 10 dakika duracak kadar temizlik.

Cilt bakımıma çok özen gösteririm her gün muhakkak bakımlarımı yaparım.

Cilt ve yüz bakımı önemlidir. Saç ve sakal önemli bakım unsurlarıdır.

Diş bakımına çok dikkat ederim.Diş fırçalamaya özen gösteririm ve diş ipi gibi ek aparatlar ile diş bakımını yaparım.

Saçım,sakalım ,tırnak,kılık kıyafetim ,ayakkabım herşeyin özenli olmalı

Günlük fuş almak önemli. Ayrica diş bakimi ve diş firçalamak hem saglik hem görünüm açisindan önemli.

kullandığım ürünün doğru olup olmadığına birde helal mi olup olmadığını bakarim

Benim için sac önemli. Saçlarıma çok özen gösteririm. Pantene bakım yağı kullanıyorum

sakal ve saç özellikle düzgün mü, güzel koku olmazsa olmazımdandır.

Saçlar temiz,dişler bakımlı fırçalanmış ve tırnaklar kısa olmalıdır.Hem görünüm hem de hijyen açısından oldukça önemlidir

Vücut kılları sakal saç kıyafet temizligi dış görümünüm kışacası herşey

tirnaklarima öncelik veririm tabiki :+1::+1:

I give priority to my face and hair .:

en çok dişlerime ondan sonrada saçlarıma önem veririm.

Güzel kokmak benim için çok önemli. Bununla birlikte saçlarımın ve ellerimin güzel görünmesini isterim ve dikkat ederim.

Bakım deyince bende akan sular durur dünyada en önem verdiğim konu budur kesinlikle. Bir insan dünya güzeli olsun hiç farketmez marstan gelsin bakımlı değilse yaklaştıgımda kokuyorsa o insan tamamen ÇÖPTÜR. Unutmayalım Makyaj önemli değil sadece palyoçalar boya sürebilir. Bir insan neden boyasın kendini :smiley: