Kıskançlık Krizi Ölüm Getirdi! Karı-Koca Birbirlerini Bıçakladı?

Kıskançlık Krizi Ölüm Getirdi! Karı-koca Birbirlerini Bıçakladı? Bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?

Kıskançlık insanda bulunması gereken en önemli özelliktir ancak aşırısı ve bu kıskançlık konusu konuşulup bir sonuca bağlanmazsa ileride farklı sonuçlar doğurmaktadır. Bu kıskançlık krizi insanların empati ve birbirini anlamamaları sonucunda oluşan krizdir.

iyice insanların birbirinin canına kıymak moda oldu ne hale geldik yavaş yavaş insanlık kayboluyor

Kıskançlık, insanın içini kemiren bir fare gibidir. Psikolojik bir rahatsızlıktır. Günümüzde topluluklar artık birbiri ile her türlü kolay iletişim kurabildiğinden, kıskançlığın önüne geçmek imkansız bir hal almıştır. Eğer eşler birbirine güvenmiyor ve her zaman birbirine karşı bir şüphe içinde ise, birlikteliğin anlamı yok dermektir. Birbirini bıçaklamak yerine boşanmak en mantıklı olan bir davranıştır.

Kıskançlık aşırı abartılmadığı sürece güzel bir duygudur aslında. Gereksiz yere abartılarak onu giyme, şuna bakma, şunu yapma diyerek kişilerin birbirini kısıtlaması bana hep saçma gelmiştir. Dozunda yapılmalı her şey.

Bu kıskançlıkta gerçekten enteresan bir hastalık bi bulaştımıkolay kolay da kurtulmak mümkün de değil aman dikkat edelim birbirimizi yanlış anlamayalım.

Son günlerde ülkemizde bu tür üçüncü sayfa haberleri malesef arttı. Kıskançlık, geçimsizlik derken aile düzeni bozuldu. Bunun pek çok nedeni olsa da en büyük neden, eğitim seviyesindeki geride kalmışlık.

Bu konuyu görünce aklıma direk bıçak vs bıçak attıkları geldi :grinning:

Neden kıskanıldığı önemli ancak hiç bir neden de ölüme sebebiyet vermez. Kınamak istemem, mutlaka cinnet getirmişlerdir.

Ülkenin son yıllarında çok duyduğumuz şeyler,saçma mı,evet yüzde bir milyon saçma.Kıskançlık normal bir insan halidir ama bunu kan davasına dökmek uygun değildir.Aile düzeni bozuldu diye birinin canına zarar verilemez.Cahil kesime bu konuda biraz eğitim verilse bu oranlar azalabilir.

İnsanlar artık insafını , vicdanını , insanlığını kaybediyor ve cahilleşiyorlar bence birbirini bıçaklamak aşırı kötü ve kesinlikle yapılmamalı bence.

Kesin saçma sebeplerden dolayı birbirlerine zarar, vermişlerdir bunları yapmaları ne getirdi ne götürdü bunlara bakılmalı aşırı kıskançlık iyi bir şey değildir.


Bence her insanda az veya çok değişen miktarda kıskançlık vardır. Bağzı insanlar da bu akıl almayacağı kadar fazladır. Bağzı durumlarda bu kıskançlık rayından çıkıp cinnet geçirmesine sebep oluyor. Fakat herkes sevdiği insanı kıskanır ama karşı tarafın canını yakmaya hakkı yoktur


Bence her insanda az veya çok değişen miktarda kıskançlık vardır. Bağzı insanlar da bu akıl almayacağı kadar fazladır. Bağzı durumlarda bu kıskançlık rayından çıkıp cinnet geçirmesine sebep oluyor. Fakat herkes sevdiği insanı kıskanır ama karşı tarafın canını yakmaya hakkı yoktur

Kıskançlık aşırıya kaçmadığın sürece iyi bişey ama birbirini öldürcek kadar kıskançlıkta çok kötü bişey, birbirine güvenmiyosan zaten evlenmiceksin

Kıskançlığın çok fazla olması bireylerin birbirine güvenmemesinden kaynaklıdır ve birlikte ilişki yürütmeye devam ederlerse sonuç hep böyle olacaktır.

Ne olursa olsun hiçbir şey Hayat gibi yaşamak gibi önemli değil kıskançlık insana kötü bir şeyler yaptırır ama hiçbir zaman doğru bir şey yapmaz Ne diyelim Allah takdirlerini affetsin affedecek yanları varsa.

kışkançlık hiç bir zaman ölümle sonuçlanmamalı ama bunları gündem de görmek çok kötü

Kıskançlık gerçek anlamda çok kötü bir olay . Ölümlere neden olmaktadır. Dozunda olmalıdır kıskançlık.