Kıskanılmak hoşunuza gider mi?

Eşiniz/sevgiliniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gider mi? Yoksa tam tersi sıkılmanıza mı sebep olur?

Kıskanılmak aslında dozuna bağlı olarak herkesin hoşuna gidebilir. Benimde tabii. Fakat dozunu aşıp, özgürlüklerime ket vurmaya başlayınca orda sıkıntı başlar.

Kıskanılmak hoşuma gider eğer kıskanılıyorsam demek ki seviliyorumdur da demektir.

Kıskanmak her insan sever ama bazı durumlarda Kişiler kıskanacak diyerek dozunu abartıyorlar. Bu durumda da sıkıcı olmaya başlıyor.

Kimin hoşuna gitmez ki , kıskanmak duygusunun altında ağır bir paylaşmamak var . O yüzden kıskanan kişi karşısındakini çok seviyor ve paylaşmıyor.

Kıskanılmak,yerine,zamanına,saatine bağlıdır.

Oda dozunda. Bazen aşırı derecede kıskanıyor. Buda hiç hoşuma gitmiyor.

Çok koyu bir kıskançlık değilse olabilir. Hatta ara sıra gicikligina kıskandırmak için bilerek bile yapabilirim :joy::rofl: insanın arada canı sıkılıyor valla :rofl::joy:

Şu yoklukta aşırı kıskanılmak istiyor insan. Normal şartlarda beni boğar, ama kıskanılmayı özledim galiba.

Kıskanılmak her insanın muhakak hoşuna gidiyordur, kıskanılmak önemsenmenin ve değer görmenin bir diğer anlamıdır bana göre. Fakat kıskanmanın da bir dozu olmalıdır ve her şey dozunda iyidir. Kıskançlık çok ileriye taşındıkça kimseye huzur vermez, kıskanmanın da dozu çok önemlidir.

Merhaba;
Uzun süredir birlikte olduğum kız arkadaşım hala kıskanır ve bu benim çok hoşuma gider.
Kıskanılmak guzel birseydir. Ancak bunu çok abartanlar var.

Kıskanılmak insanın hoşuna gidebilir fakat abartısı sıkıcı olur sanırım. Çünkü her şeyini alakasız kıskanan biri sonunda bunaltacaktır. Ama hiç kıskançlık yoksa ilgisizlik olabilir ilişkide bu da sorun yaratan bir durum. Dengeli olması iyidir. :slight_smile:

Karşımdaki kişi eğer beni aşırı derecede kıskanıyorsa problemler çıkabilir. Bunun için biraz daha normal şekilde olması gerekiyor. Aşırı kıskançlık iliskiyi bitirir.

kıskanılmak herkesin hoşuna gider ama fazla aşırı ileriye gitmemek şartıyla seven insan ister istemez kıskanır

Hiç hoşuma gitmez kıskanılmak. Kıskanmanın, sevginin pek de sağlıklı bir ifadesi olmadığını düşünüyorum. Sevgiyi ifade etmenin onca güzel, sağlıklı ve geliştirici yolu varken, kıskanmanın her iki tarafı da tutsak ettiğini düşünüyorum. Özel ilişkide veya diğer ilişkilerde kıskanılmak istemem. Kıskanan kişiden uzaklaşmayı tercih ederim. Ben korkarım kıskanan insanlardan.

Açıkcası benim hoşuma gider. Ne biliyim yani birisi seni herkesten korumaya çalışıyor. Ve sevginin bir belirtisi sonuçta.

Eh birazcık hoşuma gider. Ama fazla sık boğaz edilmeye de tahammül edemem açıkçası.

Evet çok hoşuma gider biri beni kıskanıyorsa inadına kıskandırmak için bazı şeyleri yaparım

Evet gider kimin gitmez ki değerli hissediyor o kişinin yeri ayrı oluyorsak bide. Benim çok hoşuma gider mutlu olurum

Kıskanılmak illaki hoşuma gider,ama kıskanmanın da, bir sınırı var tabi.

Zamanına ve yerine göre evet. Fazla, abartılı olmasını asla istemem