Kitap Okumayı Seven Burçlar Hangileridir?

Kitap Okumayı Seven Burçlar Hangileridir?

Kitap okumayı seven ve benimseyen burçlar Aslan , yay , akreptir. Özellikle polisiye ve drama üzerine okumayı severler.

Akrep, yay ve aslan kitap okumayı severler.

Astrolojiye göre kitap okumayı seven burçlar Yay burcu, Aslan burcu ve Akrep burcudur.

tabiki okumayi kitap okumayi seven burclarin basin da kendi burcum olan kova ilkleri cekmekte sonrasi bogalar okur koclar , ikizler aslan akrepler , tahminen kitap okumayi yani gözlemledigim kadariyla okumayi seven burlardir . umarim dogru bilgilendirmisimdir iyi bayramlar

İçine kapanık oldukları için yengeç ve balık burçlarının daha fazla sevdiğini düşünüyorum.

Kitap okumayı sevmenin burçlarla ilgili olduğunu sanmam. Bu hobiler, kişilikler, karakteristik özellikler, duygu ve düşünceler ile ilgili bir durum olduğunu düşünürüm. Ben genel itibarı ile burçların kendine özgü olduğu söylenen davranış, düşünce, duygu ve sözlere de inanmam. Çünkü ben ne zaman bir burcun özellikleri ile ilgili bir yazı okusam, çok genel özellikler ve herkesin genelde yaptığı ortak davranışlar vb. söz ediliyor. Yani orada anlatılan şeyler aslında sadece o burcun özellikleri değil, tüm burçların, yani insanın özellikleri.