Kız kardeşleri öldüren adama 3 kez müebbet!

Konya’da gerçekleşen olayda öğretmen olan iki kız kardeşi canice öldüren adama 3 kez müebbet istemiyle cezalandırılması için savcı mütala verdi

İki sene sonra iyi halden cezasına indirim gelir daha sonra da genel afla salıverirler.

Ölüm haberleri görmekten bıktım artık. Allah rahmet eylesin. Umarım ölene kadar çıkamaz o delikten diyeceğim ama kravat takıp uslu uslu oturanın cezası siliniyordu sanki.

Nasıl bir insan kardeşlerini öldürür nasıl yapar bu caniliği gerçekten benim aklım almıyor ne kadar vicdansız insanlar var…

İnsan kardeşlerini nasıl öldürür gerçekten. İnsanların başka insanlara zarar vermesini geçtim artık kendi ailelerinede zarar veriyorlar. Umarım aynı şekilde ölür…

BAzen keşke idam gelse demeden geçemiyorum.ne de olsa içeri giren katiller bir şekilde salıveriliyor.Hiç birşey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar.Olan ölenlere ve yakınlarına oluyor.

Şimdi bu insan ömür boyu hapishane de mi kalacak, yani ömür boyu yaşama hakkı. Öyle mi?

muebet yetmez ona gardas idam olur işte

merak etmeyin iki gün sonra çıkar dışarıya. bir de müebbet istemişler. ne yazık ki bizim ülkemiz gerçekten geniş bir ülke ve bir kadını öldürüp tecavüz edip taciz edip darp edebilirsin ve bunun cezası olmaz. fakat gel bir devlet memuruna hakaret et. kavgada hiçbir şey yapma sadece kenarda dur. ufacık şeye içeri tıkarlar. bu yüzden istemeyin müebbet falan. çıkacak o şerefsiz. elleri kırılsın köpek

Hak ettiği cezanın verilmesi güzel olmuş . İbir daha kimseye zarar veremez.

İdam gelmeli. Bak bakalım o zaman bir kadın bir çocuk katlediliyor mu

İnsanlar artık çok cani ya umarım cezasını ölene kadar hapiste çekerek görürde böyle bir insandan kurtulmuş oluruz.

Umarım avukatın talebi kabul edilir de cezasını bulur cani!

çok iyi yapmış böyle bir şey çok can iyice çok insafsızca Allah’ın verdiği canı almaya nasıl cüret edebiliyorlar.

ne kadar acı bir durum.Artık yeter bu cinayetler.Cezasını çeksin bu cani.

İster 10 defa müebbet verin o adam elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıkacak zaten neden üzülüyorsunuz . Yazık cidden ne biçim adalet var şu ülkede anlamıyorum. Allah rahmet eylesin üzücü bir haber olmuş.