Kızına cinsel istismar karısına tehdit.

Kızına cinsel istismarda bulunan babaya 22 yıl hapis cezası verilmişti ancak 1 yıl tutuklu kaldıktan sonra cezaevinden beraat etti . Ceza evinden çıkar çıkmaz akılanmadan suç işlemeye devam eden adam bir ayda 22 tane suça karıştı. Bu da yetmezmiş gibi adam karısını da tehdit ediyor. Bir an önce bu adamın yakalanması gerek.

Hocam özgünleştirilmeli biraz daha.

@Mecazi_bey#986409 şuan ?

Tamamdır hocam, onaylıyorum. Elinize sağlık.

Böyle insanların hala aramızda olması utanç vericidir.Kızına cinsel istismar eden bu sapık şahsiyet kimbilir kimlerin daha canını yakacaktır.

zaten böyle kişiler çocuk sahibi olur, çocuk isteyen ama çocuğu olmayan o kadar kişi varken.

Artık şöyle hastalıklı şeylerden ne zaman vazgeçecekler anlamıyorum. Biraz adam gibi davranın yeter.

Kızına cinsel istismar uğrayan bi insanın hapisten çıkarınca olacaklarda bellidir zaten. Kızına böyle birşey yapan insan herkese her kötülüğü dokunur. Böylelerine müebbet hapis lazım.

E tabi böyle insanlara gerekli ceza verilmeyip bir de üstüne onları haklı bulmak için bahane ararsalar böyle olur. Yeter artık nerede bu ADALET!

Nasıl serbest bırakılıyor bu adam nasıl ya aklım almıyor nasıl böyle bir adalet sistemi olabilir diyecek bir şey bulamıyorum…

ya bunların bu ülkede işi yok kadınlar çiçektir onlara narin davranın böyle canileride serbest bırakmayın cezalarını sonuna kadar çeksinler.

Kendi evladını istismar edecek kadar canavarlaşan birisi nasıl olur da aldığı cezanın 22’de birini yatarak dışarı salınabilir!

böyle bir adama bir yıl cezanın yeteceğini düşünen hakimlere helal olsun ne diyeyimki

Bu insanı nasıl serbest bıraktılar bu nasıl oluyor bunu anlamak mümkün değil ki bununla beraber bu kadar suç işliyor ve nasıl yakalanmıyor hayret.

Bu cinsel istismarı yapanlar hele de kendi kızlarına bunlar sapıktan başka bir şey olamaz net. Bir an önce yakalansın cezasını çeksin.

Böylelerine insan bile denmez bir baba kendi kanından olanı nasıl taciz eder bu toplum nereye gidiyor

karaktersize bak yaptığından utanmıyor birde tehdit ediyor.Bu şeref yoksunları nasıl ceza almazda beraat eder anlayamıyorum.

devletimizin böyle insanları salmaması gerekiyor ve yaptırımların cezaların daha ağır olması gerekiyor asla salınmaması gereken insan tipi.

bu mide bulandırıcı insanlar öldürülmedikce kimseye rahat yok karaktersiz insanlar

Burda asıl sorulması gereken soru 22 yıl hapis cezası alan suç makinesi niye 1 yıl sonra salıveriliyor niye ?