Kolonya içen adamı kimse uyandıramadı

Antalyada Bankata Oturan Vatandaş Yanında Taşıdığı Kolanyayı İçti Ve Bir Süre Uyudu,sızdı.Cami Hocası Ekipleri Araması züzerine Vatandaş Alınıp Hsstaneye Götürüldü.

Allah’ım ne hallere düştü milletimiz. İnsan her gün ayrı bir şokla karşılaşıyor. Nasıl bir durumdur bu. İçkiye gelen üst üste zamlardan sonra sanırım artık insanlar içki de içemez hale geldi. Yazık oluyor bu yüce millete gerçekten yazık.

Allah akil fikir versin insanlarimizi dogru yola getirsin şaşirtmasin kolonya icmek nedir ya umarim kötü biseyi yoktur.

Haberi okurken çok şaşırdım. Yok artık dedim. İnsanlar, ne hale geliyor. Yazık.

Çok acıdır ya, nasıl içmiş acaba?

Neden böyle bir şey yaptığını kimse sormamış’mı o kadar acı şeyi nasıl içebiliyor aklım almıyor.

İlginç yani kolonya içmek neden acaba intihar için bir teşebbüs mü yoksa bilinçli olarak alkol anlamında mı içilmiş. Allah akıl fikir versin ülkemizin hali çok vahim .

Bu gerçek mi Ben gerçek olabileceğine inanıyorum Çok saçma bir şey insanlar ne yapmaya çalışıyor hedeflerine gerçekten gündeme gelmek için böyle saçma şeyler yapıyorlar anlayamıyorum çıksınlar bir konuşma yap ünlü olmak istiyorum diye En azından biraz saçma şeyler yapmalarına gerek kalmaz insanlarımız anlayamıyorum insanlarımız da yapmaya çalışıyor Biz fikirsiz bir millet miyiz Yoksa bu saçmalıktan son zamana mı ait Bilmiyorum artık anlayamıyorum bir çözüm yolu bir devam yolda bulamıyorum bilen varsa yazsın insanlar delirmeye başladı çok saçma geliyor insana maalesef yapacak bir şey yok bazen saçma gelen şeyler bazında doğru gelebiliyor acaba Hiç mi düşünmedin içtiğim de bana bir şey olur mu diye hicmi