Kontrolünü Kaybedip Benzin İstasyonu'na Daldı.

Beşiktaş’ta gerçekleşen olayda hakimiyetini kaybeden araç, benzin istasyonuna girdi. Araçta bulunan 4 kişi ise istasyonda yer alan bariyere vurması sonucunda takla atan araçtan yaralı olarak kurtuldu.

İçerik biraz daha özgünleştirilmeli hocam. Düzenleyebilirsiniz.

Geçmiş olsun. Akaryakıt istasyonunda kaza yapması olanı patlamaları tetikleyebilirdi.

Neyse ki yangın çıkmamış, patlama olmamış. Kurtulanlar adına sevindim. Hıza ve trafik kurallarına uymanın ciddiyetini anlamamız gerek artık diye düşünüyorum.

Allah’tan büyük bir felaket olmamış.Benzin istasyonlarındaki bariyerler böyle felaketleri önlüyor.

Kontrol kaybı, feci bir kayıpla sonlanmamış iyiki. Kaza geliyorum demiyor.

Kötü bir kaza olmuş. Yaralılar umarım bir an önce iyileşir. Trafik kazaları çok tehlikeli oluyor maalesef.

Allahtan ki can kaybı yokmuş bu iyi haber. Ama kötü olmuş bir yandan yaralılar varmış onlara da geçmiş olsun diliyorum.

Geçmiş olsun. Olası bi can kaybının olmaması sevindirdi. Araçın kontrolunu kaybettiğine göre aşırı hız yapmış demek ki. Aşırı sürat kazayı getirir her zaman sürücülerin dikkatlı olması gerek.

neyse ki ölümle sonuçlanmadı. kazalar olabiliyo ve ölümler olabilir. evet ama ölm omaması için de tabi ki hızlı olmamak ve kemerlerin takılı olması gerek. böyle kurallara uyduğumuz takdirde ölüm olmaz.

sarhoş falan mıymış kontrolünü kaybetmiş neyse ki çok kötü şeyler yaşanmamış.

Allahtan kimseye birşey olmamış , çok geçmiş olsun .

Geçmiş olsun. Allahtan can kaybı falan yok yaralıya da Allah şifa versin.

yani yükesek ihtimalle alkol içerek araç başına geçmiş ve diger insanlarıda tehlikeye atıyor böyle insanlar

Çok şükür yaralı olarak atlatmışlar yakınlarını kaybetmek bu dünyadaki en üzücü şeylerden biridir.

Allah korumuş canlarından olmamışlar inşallah en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar.

Lütfen böyle kazaların olmaması için insanların canlarının yanmaması için dikkatli olalım evde sokakta ve trafikte kurallara uymaya elimizden geldiğince gayret gösterelim lütfen.

Benzin istasyonuna benzin katılan yere girseydi çok kötü durumla karşı karşıya olabilirlerdi. Kötü bir patlamayı tetikleyebilirdi. Masum insanların canına sebep olabilirdi. Araç sürerken dikkatli olmalıyız. Geçmiş olsun allah beterinden saklasın…