Köpeğini fazla ekmek yiyor diye bağlayıp öldürdü!

Muğla’da keçilerine bakması için aldığı köpeği, fazla ekmek yediği için bağlayarak saçmayla vurup öldürdü. Sadece ekmekle beslenen hayvancağızı beş ekmek yiyor diye hayatına kıydı! Şahit olan damadı jandarmaya bildirdi ve köpek katiline sadece bin otuz üç lira para cezası kesildi.

Hayır niye öldürüyorsun bakamıyorsan bir barınağa götür onu da yapamıyorsan yemek yiyebileceği bir yere bırak en azından özgür olsun hayvan yazık günah ya aldığı cezada hiçbir şey yaptığının yanında.

onların hesaplarını Allah onlardan soracak o dilsiz varlıklara eziyet,işkence edenlere hakkımı helal etmiyorum

artık ben bu insanları anlayamaz oldum 1 köpeğin 1 2 amacı vardır buda sahibi hakkında hiçbir yanlış düşünceye bile girmez aksine koruma düşünme içgüdüsü vardır 3 4 ekmek yese ne olucak baktığın keçiler ölse dahamı iyi olurdu

Allah akıl fikir versin böyle karakter yoksunu insanlara, ne diyeyim artık kelimeler tükendi bende.

Bu masum insanların ahını ala ala dünyayı böyle korkunç bir hale getirdik. Hayvanlara zarar vermeyi aklından geçirebilen hiçbir insanın aramızda 1000 lira ceza ödeyerek dolanmasını istemiyorum.

Bu nasıl bir faşistlik ya!Madem bakamıyorsun barınağa götür,hayvanın yediği ekmek mi sana battı?O hayvan bile senden daha sevimli ve şefkatlidir.O hayvan değil sen ölmeyi hakkediyorsun…

Böyle bir canilik olamaz. Ve bu caninin bu durumdan sadece bir miktar parayla kurtulması hiç de caydırıcı bir yöntem değildir. O adam bu cezayı umursamaz. Ve tekrar tekrar tekrar hayvanlara işkence edip öldürebilir. Hayvan öldürmek insan öldürmekle eşdeğerdir. Nasıl ki insan öldürdüğünde hapis ile yargılanıyorsun, bir köpeği yemek yediği için öldürdüğü için de hapis ile yargılanması gereklidir.

Ya köpek bir can değil mi? Nasıl kıyarsın allahın verdiği bu cana. Aldığı ceza ise bin 33 lira para cezası.

Böyle bir saçmalık var mı ya. Bakmıyorsa doğaya salsaymış adama bak. Aldığı nefes bile zarar bu adamın

allah belasını versin bu tür insanların köpeğe eziyet edip öldüreceksin niye sahipleniyosun.

Bakamayacaksa neden köpek sahiplenmiş. Hadi bakamadın durumun yok bakabilecek birine sahiplendir hayvanı öldürmek nedir

Allah akıl fikir versin böyle insanlara madem köpeğin yediği lokmayı kıskanacaksın neden o hayvanı sahiplendin eziyet olsun diye mi?

Resmen canilik ya. Hayvandan şikayetçi olacaksan neden besliyorsunki. Çok yemek yemesinden şikayetçiysen de git barınağa ver. Öldürmek ne

Mademki beslemiyordun almasaydın, bu vicdansızlık neden? Resmen cahilliktir. Sadece küçük bir miktar parayla kurtardı kendini Allah bildiği gibi yapsın. Vicdansız. bıraksaydı hayvancağız gitseydi.

Bu kadar ceza nedir ya hapse atmaları lazım onu kendisi sahiplenmiş birde öldürmüş inanmıyorum.

Bir can almanın bedeli 1033tl insanlar bazen insan olduğuma utandırıyolar beni.

Gerçekten bu hükümette hayvanlar ile ilgili yeni yasalar gelmeli bir canlıyı öldürmenin bedeli 1000 tl mı yani bu mu insanlık ayrıca köpeği öldüren cani yaratık madem ki bakmak istemiyorsun bakabilecek bir insana ver yada götür barınağa ver hiç değilse hayvan yaşasın Allah 'ın verdiği canı almak sana mı düştü. Yazıklar olsun sizin gibi insana.

Barınağa versene bakamıyorsan cani. O da bir can ve bir hayvanın canının bedeli para olmamalı.

hayvan sevmeyen insan sevemez bu adamı acilen tedavi altına alınması lazım ardından yaptığı olayın cezai karşılığı verilmesi şarttır