Köpekler nasıl hızlı büyütülür?

Köpekleri nasıl hızlı bir biçimde büyüte biliriz bilgisi olan var mı ?

Özel içerikli mamalar görmüştüm migrosta, yada metro gibi büyük marketlerde de bulabilirsin.

Köpekleri hızlı büyütmek diye bişey yok bence sen mamasını yemeğini suyunu verirsin köpekte sağlıklı bir şekilde büyür.

yemegini duzgun verirsen ozellikle et eger kopegin pitbull cinsi kopekse ona cig et vermen lazım o oyle buyur normal kopekse onun yemegine mamalardan ve mamanın icinede et koymalısın ancak ole buyur bunları gunde 3 4 kere vermen lazım

protein ve vitamin ağırlıklı beslemek gerekir. Vitamin olarak da devit3 kullanabilirsiniz.

Köpekler ,yada başka bir hayvan bence hızlı büyümez.Düzenli bir şekilde olması gerektiği gibi zamanla büyürler .Köpeğin mamasını ,suyunu verirsen birazda ilgi gösterirsen saten hızlı bir şekilde büyüyecektir.

Köpekler yapısı gereği hızlı büyüyen hayvanlardır ama bunu maksimuma çıkarmak isteyenler tıpkı bir bebek gibi her dakikasını yanında geçirerek en kaliteli besinler ile büyütebiliriz.

Köpeklere insan vücütundan farklı şekilde ve farklı sürede olur.İnsana göre daha hızlı büyür yaşındayken yetişkin bir köpek sanma ihtimaliniz çok yüksektir.Bu durumu onunla çok zaman geçirerek anlayabilirsiniz.Köpek yavru iken fotosunu çekerseniz birkaç ayda nasıl büyüdüğünü anlarsınız.

Bu aslında sahip olduğunuz köpeğin cinsine bağlıdır arkadaşlar mesela benim bir sivas-kangalım var ve bu köpek cinsi çok hızlı büyüyor ve tabi oldukça fazla yemek de yiyor beslemek zor ve emek istiyor bu cinsi. Tabi beslenmedeki en önemli faktör ekmek ve süt bence bu karışım cidden hayvana çok etki ediyor.

ben ce tahminmi soyluyorum bu viyaminli suler var hemi hizli gelimi saglar hemde kaslari iri olr guzle bir gorunumu olr

Her canlı ekstra bir gelişim sağlamak için ek gıdaya ihtiyaç duyar. Hayvanlarda aynı şekilde ek gıdaya ihtiyaç duyar daha fazla büyüyebilmeleri için. Köpeklerin bir çok cinsi kolayca büyür lakin köpekleri doyurmak biraz zordur mamasının dışında süt ve et ve ekmek karışımı verirseniz daha hızlı büyürler.

Fizyolojik olarak yapılarda büyüme var yapacak yemekleri yaşadığı çevre çok önemli