Korku filmlerinde sizi en çok etkileyen sahneler hangileridir?

Çoğumuzun ilgiyle izlediği korku filmlerinde en çok hangi sahnelerden etkileniyorsunuz?

En çok zombi konulu filmlerden etkilendiğimi, bu salgın sürecinde anlamış bulunuyorum. Zira, herkesin virüs taşıyabileceği endişesiyle, insanlardan uzaklaşıyorum. Galiba ,herkes aynı davranışı sergiliyor.

Korku filmi izlerken en etkilendiğim sahneler her şey normal bir şekil de devam ederken ani den bir şey çıkmadı Bi kaç dakika etkisinden çıkamam.

Korkuyla karanlığın içindeki sese ilerlenilen o an istemsiz bi korku ve beklentiye sokuyoru gerçekten

Kötü karakterlerin gülüşü bazıları öyle bir gülüyor ki gözümün önünden gitmiyor. Ya da ayna sahneleri bir anda aynadan bir yansıma çıkıyor ya da karakterin farklı hallerini taklit ediyor en etkileyen sahneler bunlar.

Korku filmleri değil de daha çok köpek balığı konulu gerilim filmlerini izlerken köpek balığının insanı yediği an gerçekten beni geriyor .

korku filimlerinin en cok korku ve gizem dolu yerleri oluur

Benim en çok korkutuğum bölümler, kuran okunan bölümler ve neyin nereden çıkacağı belli olmayan bölümler. Bir anda çığlık ya da korkutucu bir surat görünce insan gerçekten korkuyor.

Eğer dine inancımız varsa dinle alakalı şeylerden korkarız. Veya etrafta olmayan ama varmış gibi yansıtılan filmler yüzünden korkabiliriz. Zombiler, vampirler, cinler, şeytanlar, melekler, Azrail gibi