Korona virüsün yeni bir belirtisi daha keşfedildi

Bilim adamlarının yaptığı açıklamaya göre: korna virüsün kalp atış hızını yükselttiği ortaya çıktı.

Zamanla daha çok belirtileri çıkar . Kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişmekte zaten.

Korona virüs belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösteriyordu zaten. Bazılarında var olan semptomlar bazılarında yok.

Şaşırtıcı bir belirti olmamış .Umarım bu durumdan bir an önce kurtuluruz hepimiz.

Kişiden kişiye farklılık göstermesi gayet doğal.Korana virüsten kurtulucağımız yerde her gün yeni bir zorluğuyla karşılaşıyoruz.

Yok daha neler. Tırnaklarımız uzasa “korona virüsün belirtisi” diyecekler yakında. Kötü olan her şey korona belirtisidir deyin de herkes rahatlasın bari.

bence bir belirti daha bulmamız iyi olmuş acıkcası insanların corona olduğunu daha kolay anlaya biliriz

Her belirti virüsü anlamamız için birer yoldur. Ve bu yolun bulunması iyi olmuş.

Geçen ay korona virüsüne yakalandım ve gerçekten kalp atış hızımın yükseldiğini hissediyordum bunun sebebini strese bağlıyordum fakat virüsün yaptığı bir şeymiş. Şu virüsten bi kurtulsakta doya doya dostlarımıza ailemize sarılsak.

biri bitiyor biri başlıyor ne çok özelliği varmış bu illetin ya.

Viruslerde insanlar gibi adaptasyon yetenekleri gelişmiş canlılardır yani bu haberler gayet normal zaman geçtikçe daha farklı türleride gorucegimize inanıyorum.

Zaten hasta olanın nabzında değişiklik olabiliyor bu gibi durumlar daha önce teşhis edilmeli değil miydi ki zaten.

Yeni mi bulabildiniz daha 1 yıl oldu. Bulmasaydınız daha iyiymiş zahmet olmuş.

Virüs kendini gelistirdikce belirtiler değişiklik gostericektir ileriki zamanlarda çok daha ilginç yan belirtiler ortaya çıkabilir hepimiz dikkatli olalım.

Bu belirtiler zaten kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor.İlerleyen günlerde de başka bir belirti söylerler.

yani daha başka belirtileri de vardır illa ki. buna eminim. ortaya çıkması daha iyi. en azından gösterdiği etkilere göre aşılar geliştirilir. ona göre adımlar atılır. güzel bir haber.

Tek isteğim şu pandeminin bitmesi. Belirtiler daha çıkar mutasyona da uğramıştı. Onda da bir şeyler çıkabilir.

Şu covit hayatımızdan çıksa artık.Okadar bilgi kirliliği varki bir doktorun söylediği birşeyi öbür doktor yalanlıyor kime neye inanacağimizi şaşırdık.İnsallah tez zamanda geçer gider hayatimizdan da birde rahat ederiz.

Gündemdeki tazeliğini ve önem sırasını kaybetmiş bulunmakta Covid-19. Ölümler önemsizleşiyor ve normalleşiyor. Ben perde arkasını çok merak ediyorum araştırıyorum ama yıllar örtecek üstünü gibime geliyor malesef. Bir sabaha hiç birşey olamış komple bitmiş olarak uyansak sanırım şaşırmayacağım.

Demek ki bir virüs vücutta olabilcek tüm olumsuzluklara yol açabiliyor. Keşke artık bitse…