Kötü günler nasıl geçer?

Hayatımızdaki kötü günler nasıl geçer ?

Herşey zamana bağlı, kötü günlerde mutlaka birgün geçer, sabretmek gerekir, kötü günlerde moral verici birşeyler yapmak bu günlerin daha verimli geçmesini sağlayabilir.

Elbet geçer. Zaman duran bir kavram değildir. Her şey gibi bu günler de biter önemli olan çıkarılan çıkarımlar ve daha iyi günlerini geleceğini düşünmek.

Zaman her şeyin ilacıdır. Bi gün tekrar gülüceksiniz ve şuan sorun gibi gelen şeyler o zaman saçma gelecek. Her şeyin gelip geçici olduğunu farkında olmak gerekiyor.

Sabrederek ve kafaya takmayarak geçer. Bu süreçte spor yapmak da önemlidir.

takma kafana bak nasıl geçiyor . her zaman aklına şu satırlar gelsin. EN UZUN EN ÇARESİZ GECENİ DÜŞÜN. SABAH OLMADIMI. YİNE OLUR

Zaman ve sabır.

Sanırım bu kötü günler hiç geçmeyecek gibi. Ama umut fakirin ekmeğdir. İnşallah bir gün diyelim …


Açıkçası zaman ve sabır demek burada sadece kendini kandırmaktır unutma dostum sen harekete geçmedikçe hiçbir şey düzelmeyecektir. Bulunduğun durumu değerlendir ve neler yapabileceğin ile ilgili bir taslak çıkar bu sana oldukça yardımcı olacaktır umarım kötü günlerin geçer :slight_smile:

Zamanla her şey geçer üflersin geçer bazılarına daha fazla üflemen gerekir diye bir söz var yeterince açık

Açıkçası baya zor geçer hatta sanki zaman geçmiyor gibi hissedersiniz

unutmak insana verilen en güzel hediye her gün aynı acıyla uyanmak çok zor. zaman her şeyin ilacı zamanla her sey düzelir

Kötü günler nasıl geçer?

Kötü günler zamanla ve sabır ederek geçer.