Koyunları yangında telef olan aileyi Bakan Pakdemirli sevindirdi

Manisa’da ağıllarında yangın çıkması sonucunda 70 koyunu telef olan çifte Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 120 koyun hediye edildi.

Çok güzel örnek davranış ülkemizdeki insanların da mutlu olmaya ihtiyacı var. Koyunlara da çok üzüldüm.

Helal olsun valla işte böyle bunlar bu ülkede yaşanması gereken güzel olaylar. Umarım bir daha kötü olaylar olmaz, olursa da böyle telefi edilebilir.

Helal olsun güzel davranış.Aile sevinmiştir,böyle güzel haberler duymak insanı mutlu ediyor.

yani empati kurun. çok üzücü bir olay karşısında tüm emekleriniz gitti diye o kadar çok üzülüyorsunuz ki daha sonrasında da iyi ki olmuş bile diyebileceğiniz şeyle karşılaşıyorsunuz. o aile için çok güzel bir şey olmuş. çok sevindim. bu benim kaybettiğim para için ağlarken babamın iki katını vermesi gibi oldu. bu yüzden onları çok iyi anlıyorum bir rahatlama geldi bana ya.

insanı motive eden bir davranış olmuş. insanların işi bu sonuçta ve mağdur olmuşlar. güzel bir davranış.

Ya çok güzel bir haber, böyle haberleri keşke daha çok duyabilsek… Her gün kötü haber duymaktan bıkmıştık.

allah devletimizi esirgemesin basımızın ustunden

Bence çok iyi yapmışlar zaten tarım ve hayvancılık günümüzde gittikçe biten meslek türlerinden . Yaptıkları bu yardım sayesinde en azından o insanlara ümit olmuşlardır .

çok güzel ve örnek bir davranış olmuş gerçekten yapılması gereken bir insanlık davranışı

Böyle güzel haberler görmek beni çok mutlu ediyor. Umarım herkes örnek alır bu davranışı.

Çiftçilik ve hayvancılık yapan insanların emeği çok büyük onlar sayesinde yiyeceklerimizi taze bir şekilde tüketiyoruz. Onlara bütün desteğimizi elimizden geldiğince yapmalıyız.

Harika bir örnek davranış helal olsun hediye eden bakanımıza böyle sevindirici haberleri almak ne kadar güzel.

Her aileye olmasa bile bakanın arada böyle jestleri olabiliyor. Ancak bu çözüm değil. Bir tür sigorta geliştirilse daha iyi olur. ancak insan faktörü, ve eşya muamelesi yapılması ne kadar etik. Bu da bir soru işareti.