Kredi kartı nasıl çıkartılır?

Kredi kartı nasıl çıkartılır? Gerekli evraklar ve işlemler nelerdir?

Çok bir belgeye ihtiyaç yok diye düşünüyorum. Sadece gidip kredi kartı almak istediğiniz bankaya başvuru yapıp işlem başlatıyorsunuz. Tabi kimlik gerekli eğer verildiyse bankadan verilen evrak veya belgeler istenebilir muhtemelen iki aşamalı olur. İkincisinden sonra da bir kartı bekleme süresinden sonra karta ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Bankaya gidip isteğini söyleyeceksin eğer bankada daha önce bir hesabın bulunmuyorsa sana bir banka hesabı açacaklar e postan, kimliğin ve birde yanında telefonun olması yeterli sonra birkaç evrakla iş tamamlanıyor sonra kredi kartının gelmesini bekleyeceksin.

Bankaya gideceksin hesabın yoksa hesap açacaklar. Bazı evrakları doldurtacaklar. Telefonunun ve kimliğinin yanında olması yeterli. Bankalar senin uygunluğuna göre çıkartırlar. Sonra yapacağın tek şey beklemek.

Kredi kartı ya bankaya gidip başvuru yapacaksın ya da internet üzeri de başvuru yapacaksınız. başvuru yaptıktan sonra başvuru formunu doldurursun inceledikten sonra başvuru kabul olup olmadığı için telefona mesaj gelir. kabul olursa Ya gidip bankada kartını alırsın ya da kartını eve kadar getirirler.

Kredi kartı çıkarmak eğer o bankadan maaşınız alıyorsanız anında çıkar. Bunun dışında bankaya gidip başvuracaksınoz. Yanınızda sadece nüfus cüzdanınızı götürmeyi yeterli sonrasında size baş vuru formu verilecek bunu dolduruyorsunuz. Sistemde sorgulama yapıldıktan sonra onaylama yapılırsa. Geçici pşara üstünüzde isminiz yazmayan bir kart bile verebiliyorlar.

İnternetten yada banka şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapmak gerekir. Başvuru banka kriterlerine göre değerlendirilip, onay verilirse kredi kartı alınır. Maaş anlaşmalı bankalar başvuru olmadan direkt kredi kartı veriyor.

Bir bankaya gidip veya internetden bir kart almak için başvuru yapmamız gerekiyor ve sözleşme imzalamamız lazım.

Bankadan alınabilir artık günümüzde mobil bankacılıktan alınabiliyor internet almak daha kolay

kredi kartı hangi bankayı tercih edecekseniz o bankaya gidip oradaki çalışanlardan yardım istendikten sonra eksikler tamamlanarak çıkartılabilir.

Hangi bankanın kredi kartını alacaksanız oraya giderek yetkili biriyle görüşülür bildiğim kadarıyla fazla kağıt kürek işleri olmuyor kolay şekilde çıkartılıyor tabiki şuandaki teknoloji ile cep telefonundan mobil bankacılık ile Eve adrese direk göndettire biliyorsunuz

kredi kartı almak için öncelikte almak istediğiniz bankada bi hesabınız olmalı ve aktif kullandıgınız bi hesap olmalı die biliyorum

Kredi kartı 18 yaşından büyükseniz hangi bankadan çıkartmak istiyorsanız eğer o bankaya başvurarak çıkarttırabilirsiniz.

İlgili bankaya gidilir ve talepte bulunulur.

İstenilen bankanın şubesine gidilerek başvuruda bulunulur.Müşteri uygun görülürse kredi kartı verilir.Ya da online müşteri hizmetlerine bağlanılarak da artık kredi kartı talebinde bulunulmaktadır.

Kredi Kartı Nasıl Çıkarılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kredi kartları bankaya başvuru yapılarak çıkarılır. Başvurular internet üzerinden yada bankaya direkt giderek başvurulur.

Gerekli evraklar

Bankdan başvuru yapılacak ise kimliğinizi yanınızda götğrmenizde fayda var. Eğer internet üzerinden başvuru yapmayı düşünüyor iseniz şu adımları takip edebilirsiniz

Online Kredi Kartına Başvuru

 • Başvurmayı düşündüğünüz bankanın sitesine girin
 • Başvuru formunu bulun
 • Başvuru forumunu eksiksiz doldurun
 • Adres bilginizi tam yazın
 • Telefon numaranız doğru verin, çünkü randevu oluşturmak için sizi arayacaklar
 • Kart basım süresi tamamlandığında size SMS göndererek bilgi verecekler ve ardından kart belirttiğiniz adrese teslim edilecek.

  Genellikle pek belge istenmez, istediğiniz bankaya giderek müracaat yapabilirsiniz ama 18 yaşından büyük olmanız kesin gerekir.

  bankalar beni gorunce kepenk kapatiyolar artik hahaha basit bir islem bunun icin bankaya gidiyosunuz musteri temsilcisiyle gorusuyosunuz ve kriterlerin uygun olup olmadigina bakiliyor yaptiginiz meslek size her ay getirisi olan bi iste calisip calismadiginiz sonucta bedavaya para verecek degil ya bankalar faiz almalari gerek sizden yada bankaya gitmeden internet bankaciligi var artik basvurun bilgileri gonderin olumlu olumsuz size donuyorlar olumluysa zaten bankaya gider kartinzi teslim alirsiniz

  Kredi kartı çıkarmak günümüzde en kolay şey olmuştur artık.
  İster bir telefonla ister internetten ister şubeye gidip başvuru yapabılırsınız. Hızlı kart ile anında bile kredi kartınızı elınıze verebiliyorsunuz.

  herhangi bir bankaya başvururuz.
  Eğer onaylanırsa direk adresimize gönderebiliyor.
  Çeşitli dosyaları imzalarız.En geç 1 ay içinde geliyor.