Krizi Fırsata Çevirdiler Çay 5 TL!

Pandemiden dolayı bütün iş yerlerinin kapalı olmasını fırsata çeviren kişiler hayrete düşürdü! sosyal medya hesaplarından evinizde ki rahatlığı yaşayın imajı veren fırsatçılar çay 5 tl dedi ev sahibi evimi kafe olarak işletsinler diye vermedim diye isyan etti
image">image

Pandemiden dolayı bütün iş yerlerinin kapalı olmasını fırsata çeviren kişilerin çoğalmasına gerçekten neden oldu. Bu tarz yapan kişiler azımsanamayacak kadar sayıda değil. tuhaf insanlar gerçekten.

Konu yurdumun insanı olunca böyle fırsatçılıklar bir yerden sonra normal gelmeye başlıyor.

Yok artık dedim cidden. Virüsten kırılıyor ortalık , nasıl cesaret ediyorlar parasını geçtim.

Söz konusu Türkiye ise bu fırsatçılık artık normal gelmeye başladı. Fırsatçılıkla dolu bir ülkedeyiz

Bir çayın normalde 5 TL olma ihtimali yok. Ama fırsatçılar yüzünden herşey böyle oldu.

bunlar tamamen geri zekalılar ve bunların evine ciddi ciddi giden olmuş mu yani? bir de çay 5 tl yazmışlar utanmadan. insanlar gerçekten evlerinde çay demlemeyi bilmiyorlar mı???

bune saçmalık ya evden cafe mi olur ayrıca. millet ne yapacağını şaşırdı…

Müslüman toplumumuz ama en ufak bir kazanç sağlama aralığı olsun hiç bir etnik tanımadan doğrumu yanlişmi para haksız kazanç sağlamaya çalışan insanların çoğalması üzücü bir durum

Halkın paraya ihtiyacı var onlar da ne yapcaklarını şaşırdı.Devletimizin birşey yapması gerekiyor acilen.

Az değil mi fiyatı biraz daha yükseltsin. Şekeri yanında veriyor mu yoksa o da paralı mı?

Zeki ama haberciler ile bunu paylaşmak ne kadar doğru ev sahibin haberi yokmuş adam köpürdü. Birde polis ceza yazar şimdi.

Ulan bu Türkler Zeki cidden bakın zekiyiz sadece doğru alanda kullanamıyoruz. Kullananlar zamanında Almanya’ya göç edip aşıyı buluyor.

Hepsini geçtim nasıl bir cesarettir bu böyle bu devirde hemde.İnsanlar para için ne yapacağını şaşırmış yani özür dileyerek söylüyorum randevu evi gibi bir nevi yani.Fotoğraflardan görüldüğü üzere de öyle matah bir ortam da yok yani normal bir küçük oda.Şahsen ben istemem oturduğum apartman da böyle kimin girip kimin çıktığı belli olmayan kişileri.

İşte yurdum insanı, işte girişimcilik :smiley: Şaka bir yana çok ciddi sıkıntılara yol açabilecek bir olay. Bunların direk önüne geçilmesi lazım.

Insanlar çok bunaldı sıkıldı yoruldu aynı şeyleri dinlemekten ancak yine tedbire devam edilmeli. En ufak gevsekligin sonu kötü sonuclar dogurur. Allah muhafaza

komik gelebilir ama böle yapıyorlar.çok yanlış bir şey ve çok kötü her artış olduğu zaman kendi cebimizden para daha fazla azalıyor ve kaybediyoruz.

İnsanlar pandemi sürecinden yararlanmaya çalışıyorlar.Zaten herkes kötü durumda daha da insanları batırmaya çalışıyorlar.

İnsanlar pandemi sürecinde elinde olan herşeyi fırsata çevirmeye başladı.Bu olay sadece birtanesi daha ne örnekler vardır kimbilir.

Beynimizin %100 ünü kullanırsak ne olur adlı çalışmamız :slight_smile: gerçekten zekice ama habercilere bunu sunmak olmamış.