Küçük kıza taciz edene tutuksuz yargılama kararı

11 yaşındaki küçük kız, mektubunda tacize uğradığını belirtti. Buna rağmen tutuksuz yargılama kararı çıktı.

Ülkede adalet diye birşey yok ki adalet olsa böyle mi olur her yerde tacizciler var adalet artık sağlanmalı bunun için acilen biseyler yapılmalıdır.

Tutuklamak için yasada güçlü deliller olmalıdır. Ya da suçu kabul etmeki görgü tanıkları gibi. Savcılığa aslında soruşturma aşamasında çok iş düşüyor bu konuda.

BİR KAĞIDA ADALET YAZ BU ÜLKEDE BİR KÖŞEDE YAK ADALET FELAN YOK KARDEŞİM KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN BİR KAÇINI İBRETİ ALEM İÇİN SALLANDIRACAN İLLERİN İŞLEK YERLERİNDE BAKIN NE KADAR DÜŞÜYOR BİRDE KADINA ŞİDDET ÜLKE OLARAK BU İKİSİNİN ÖNÜNE GEÇEMİYORUZ.

Arkadaş artık it izi at izine karışmış halde memlekette yaşıyoruz hangisi doğru hangisi gerçek, hangisi yalan bilemiyoruz ki,

Yüzlercesini gördük duyduk. alışmadık alışmayacağız. adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. Ama inşallah ilerde çocuklarımıza bu olumsuzlukları anlattığımızda bize inanmayacakları kadar refaha ulaşmış oluruz.

hemen kadın haklarına cezalar ağırlaştırılmalı. hayır ceza verilmiyor bile ağırlaştırılsın. bu ülkede erkek olmak lazım yoksa hep zararlı çıkıyor kadınlarımuz…

Tacizcileri tecavüzcüleri yakıp idam etmeli diye düşünüyorum onlar insan olamaz.

Yargının bağımsız olması gerek tamam cübbelerde cep yok ama banka hesapları arada bir kontrol edilmeli ben başka bir açıklama bulamıyorum bu gibi durumlara

Allah’ım bu haberleri duydukça çıldırıyorum ya. Ne zaman tutuklamaları gerekiyor acaba kızı öldürünce mi. Umarım cezasını çeker.

Böyle bir adalet sistemi olamaz. Bu tür haberleri duydukça midem kalkmaya başladı. Yazık gerçekten. Tutuklanması gerek böyle insanların.

yazık günah yemin ederim. küçük kızlara çok üzülüyorum. çünkü onlar büyüdükçe o sorun da onlarla birlikte büyüyor. hele ki cezasız kalması tam bir dehşet. bir kez yapan ikinciyi gönül rahatlığı ile yapar. öyle kişiler allahından bulsun. o kız tüm hayatı boyunca kimseye güvenemeyecek ve gülemeyecek. 11 yaşında daha ne diyeyim ki…

Tutuksuz yargılanmak asıl yargılanma biçimidir, tutuklu yargılanma için failin kaçacağına vs. dair kuvvetli kanıt olması gerekir. Önemli olan yargılama bittikten sonra ne kadar ceza alacağı. Umarım gün yüzü görme fırsatı olmaz bir daha böyle iğrenç insanların.

Küçük çocuklara yapılan tacizler en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.Bu cezalar hem çok ağır ,hemde çaydırıcı olmalı.Bu karaktersiz insanlar zorunlu psikolojik tedavi görmelidir.Lütfen bu haberler son bulsun.

Bu ülkede adaletin a sı yok a sı. Yazık o çocuğun psikolojisini kim düşünecek kim. O çocuk şimdi bu korkuyla nasıl yaşayacak hiç düşündüler mi acaba? O çocuk şimdi tekrar gelecek mi korkusundan intihar etse vicdanınız rahat edecek mi gerçekten. Nasıl serbest bıraktık diye, niye serbest bıraktık diye o zaman mı düşüneceksiniz…

ya cidden artık delirecem ya.Daha ne olması gerekiyor ceza alması için.Yazıklar olsun bu kararı verene.

Ben anlamıyorum bu durumu kararı veren hakimin çocuğu yaşasa kendi çocuğu olsa bile serbest mi bırakacak gerçekten ülkemizde adalet sadece bir sözcük olarak kalmış, işlevsiz bir sözcük olarak.

ah ah gerçekten artık bıktım usandım ya neden ceza verilmiyor anlamıyorum.

Yani ortada devlet diye birşey kalmadı. Bunlar serbest kalınca diğerlerinde aynısını yaparlar.