Küfür etmek insanı rahatlatır mı? (Bölüm 1)

Bazen insanlar rahatlamak için küfür ediyor.Peki küfür etmek insanı rahatlatır mı?

Bence küfür etmek bir alışkanlık gibi yani rahatlatmasının sebebi küfür etmeye alışmak. Yani hayatında küfür kullanmayan birisi ilk kez küfür etse rahatlatmaz diye düşünüyorum.

Tabi insandan insana değişir. Küfür etmeyi seven birine göre gayet iyi rahatlama yöntemi bence.

Her insan için aynı olucağını düşünmüyorum,kimi insan küfür etmeyide küfür duymayıda sevmez.Kimi insanda küfür etmekten hoşlanır.

Küfür etmek insanı rahatlatabilir. Eğer rahatlamaya ihtiyacınız varken küfür edince rahatlıyorsanız demek ki sizi küfür etmek rahatlatıyor. İnsanların onayını almanıza gerek yok. Eğer birçok insan küfür etmek rahatlatıyor diyor ve bunun doğru olduğunu ısrarla söylüyorsa siz rahatlamadığınızı bile bile sürüye katılmayın. Kendiniz olun!

Küfür etmenin her ne kadar insanı rahatlattığı düşünülsede tabiki yanlış bir davranıştır.

Rahatlatır gibi olur ama rahatlamazsın aslin da Sonuç anlamadığın hiç birsey seni rahatlatmaz çünkü bunlar hep dış mihrakların oyunu :joy::joy::joy:

Yani ahlaki boyutu bir kenara bırakırsak evet rahatlatan bir eylem. Çünkü elden hiçbir şey gelmediğinde o anki ruh halin buna müsait olabiliyor.

Toplumumuzda çoğu kişi rahatlattığını düşünür ama bence öyle değildir. Bağırmak ve duygularını dışa vurmakla alakalı olduğunu düşünüyorum bu durumun.

İnsanlar etrafa ve ya başkalarına zarar vermemek için sinirelrini küfürle atarlar.Bence küfür insanı rahatlatır ama aynı zamanda rahatsız edici bir durumdur.

Bu soruya net bir cevap verilemez çünkü bazı insanlar küfürden nefret ederken bazı insanlar ise küfür ederken çok rahatlar. Yani insana göre değişen bir durumdur.

rahatlayor ki ediyorlar ama onları duyanlar geriliyor olabilir.

Küfür kulağa hoş gelmesede öfkenin dışa vurumudur ve gayette insanı rahatlatıyor , içinde kalıp hastalık olacağına dışarı çıksın renk olsun :rofl:

Küfür etmek tabi ki bazen insanı rahatlatır ama ağzında sürekli küfürle dolaşmakta pek hoş değildir

rahatlatan çok daha mantıklı şeyler var küfür etmek kadın erkek hiç kimseye yakışmıyor ve çok iğrenç geliyor bana

küfür etmeyi seven insanlar aynaya karşısına geçip küfür etsinler o zaman bakalım rahatlama oluyor mu

Küfür rahatlatıyor gibi gözüküyor ama çok yanlış ve günah ben oyun oynarken genellikle küfür ediyorum ama sonradan pişman oluyorum onu da bırakacağım inşallah.

Bana göre küfür etmek hic hoş bir durum değil aksine insanlari kendinden soğutan bir davranış şahsen biri yanımda küfür edince onun rahatladigini değilde ne kadar saygısız bir insan olduğunu düşünürdüm erkek veya kadın hiç farketmez küfür etmek hiçbir bireye yakışmıyor

Küfür etmek rahatlatır tam yerinde küfür etmek daha çok rahatlatır. çok dikkatli olmak da gerekiyor aile yanında olmadığınızdan

Kişiden kişiye göre değişir mesela beni rahatlatıyor sürekli olmaz ama insanım sabrının sınırları aşılınca elinde olmadan küfrediyor.