"Küfür etmeyi seviyorum, enerjisi güzel"

Oyuncu Burcu Biricik böyle bir açıklama yapmış!

Hissettikleri daha doğrusu hissettirdiğine hisler güzel. En azından hazsal ve farazi bir eşeklik hissi yaratıyor insan dimağında. O açıdan arada içinden de olsa küfretmeli insan bence. Küfretmek güzeldir. Yaşasın küfretmek.

Küfür etmeyi sevmek ! Müslümanın ağzına küfür yakışmaz

Eğer çok abartıyorsa itici bir durum olur. Hele ki kadınların ağzına küfür pek yakışmıyor.

Her insanın sinirle ağzından kötü bir söz çıkabilir ama Küfür etmeyi benimsemek kötü birşey bence küfür edilenden çok Küfür eden kişinin kendine saygısı olmadığını gösteren bir durum.

Küfür kimseye yakışmaz ne kadına nede erkeğe itici durur, küfür eden küfürlü konuşan insan toplumda yer edinememiş insandır.Çevresinde böyle konuşan biri ailesiylede böyle konuşur, doğru tektir küfrü hiç bir şekilde normalleştiremeyiz bu kadar oyunculuk eğitiminin yanında keşke davranış ilişkileri ıçinde güzel Şeyler katabilseydi.

Sonra topluma ne oldu, böyle sözde oyuncular sayesinde onları örnek alanlar oluyor ve bu durumlar normalleşiyorlar.

Kadın haklı. Küfür kadın erkek fark etmez, hiç kimseye yakışmaz. Ama ülkenin jeopolitik konumu da küfürsüz yaşamaya elverişli değil kimse kusura bakmasın.

Gerçekten böyle bir haber olduğuna inanamıyorum şu an yapacak haber mi kalmamış, soracak soru mu kalmamış? Gerçekten bunu açıklamak zorunda mı bıraktınız insanı? Diyecek bir şey bulamıyorum.

Aslında ağızdan çıkan her küfür bir pişmanlık getirir. Dürüstçe düşünen herkes küfrün içinde iyi bir his bırakmadığını anlar. Kirli bir cümle temiz his vermez.

Bazen kendimizi tutamayıp küfür ettiğimiz durumlar yaşanabilir yine de sakin kalınmaya çalışılmalı.

Küfür etmek kadar saçma bir olay daha görmedim.Hem erkekler hem de kadınlar için.Nokta yerine küfür edenler bile var.Onlarla iletişim bile kurmuyorum.

Kendi içindeki negatif enerjiyi böyle dışarı atıyorsa demek ki.

Küfretmek bence de güzel bir şey ama yerinde edilmeli. Bazı küfürlere tam denk gelen olaylar yaşadığımız oluyor zaman zaman. Neden sövmeyelim ki?

Kişinin kendisi hariç etrafındaki kişilere yöenlik söylenen küfürler edilmemeli. Onun dışında ise iyi olmasada küfür edebilir.

Bazı küfürler vardır birine gitmez anlamı ağır değildir cinsiyetçi değildir sadece bazı ortamlara gider. Hak veriyorum yer yer bende kullanıyorum.

Küfür etmek bana göre kimseye yakışan bir olay değildir. Ama tabi insan çok dolarsa küfrederek rahatlayabilir.

Sırf rahatlamak uğruna edebini bozma saçma bence. Rahatlıyoruz diye her şeyi yapalım o zaman

Yani küfür hayatın içinde bir şey . Aşırıya kaçmadan hakedene edilebilir bencede.

Her insan aynı diye bi şey yok herkesin kendine has belli bi ahlakı bi terbiyesi olmalı küfür hiç hoş olmayan topluma aykırı bi şey küfür eden dengesiz aile terbiyesi almayan kişilerdir güzel bi tarafı yok