Kulaklıkla müzik dinleyerek yürümeyi sever misiniz?

Ben kulaklık takıp akşamları yürümeyi çok seviyorum peki sizde böyle şeyler yapar mısınız?

Evet bende seviyorum. Spor yaparken yada yürüyüş yaparken kulaklıkla müzik dinlemeyi severim.

Çevreyi duymak zorunda olmak zorundasın o yüzden fazla abartmadan güzel kulaklıla mük dinlemek

hayır çok tehlikeli birsey disaridaki hicbir sesi duymuyorsunuz ve basiniza birsey gelebilir.

Evet canım sıkkın olduğunda genellikle yaparım kulaklığı takıp yürürüm bu bana huzur berir sakinleşmemi sağlar.

Kulaklıkla müzik dinleyip yürümek harika bir aktivite özellikle yağmurda

ben bisiklete binip dinalemyi seviyorum heeleki uzun yolda çok efsane oluyo

severim gayet güzel oluyor genellikle spor yaparken yürüyüşlerde falan dinlerim

Evet çok severim kulaklıkta müzik direyip gezmeyi en çokta yağmur atıştırdığı zamanlar çok hoşuma gidiyor sessiz sokaklarda gezmek.

Yürüyerek dinlemeyi sevmiyorum .Spor yaparken yada tam uyuyacağım zaman dinlemek daha güzel :slight_smile:

Tabi ki en büyük terapi müzik dinlemek benim en çok yaptığım aktivite yürürken müzik dinlemek yazın da balkonumda ki salıncağa uzanıp yıldızlar eşliğnde dinlerim oda ayrı bir keyif veriyor

ben okul çıkışı yaparım bazen sırf müzik dinlemek için otobüse binmem güzel oluyor müzikle yürüyüş yapmak.

aynen bayılırım… özellikle güneş batarken yürüyüşe çıkarım… sahile ve takarım kulaklığımı açarım müziği oh değmeyin keyfime :slight_smile: tabi araba kornalarını duymam ama sağıma soluma bakarım iyice :slight_smile:

Severim en azından açtığım müzikle kimseyi rahatsız etmem

Evet kulaklığı takıp açık havada yürüyüş yapmak insanı rahatlatıyor. Birde açık havada kitap okurken kahve içmeyi çok severim. O da beni rahatlatır.

Evet güzel oluyor. Yaninda bir arkadaş varmış hissi veriyor insana.

Çok güzel oluyor ya bir ara yapıyordum da artık sadece havuz olduğu için yapamıyorum.

müzik dinleyerek yürümek değil de müzik dinleyerek bisiklet sürmek daha cazip oluyor :slight_smile:

kulaklıkla müzik dinleyerek yürüyüşe çıkmak hem eğlenceli hemde spor yaparken dinlendirici.

Kulaklıkla müzik dinleyerek yürüyüş yapmak sizi rahatlatır ve keyif verir . Çevredeki gürültüleri duymak zorunda kalmıyorsunuz ve şarkıya kaptırıyorsunuz kendinizi . Tabi ki kulaklıkla müzik dinlerken etrafa karşı da oldukça dikkatli olmalıyız.