Kullanıcıları engelleme özelliği gelir mi?

İstemediğimiz veya sorularımıza art niyetli cevap verenleri engelleme yok mu? Bu özellik gelir mi acaba?

Şuan için böyle bir özellik yok hocam. İleride düşünebiliriz.

Benim şahsi fikrim gelmesi yönünde ama gerek görmüyorum. Şu an herhangi bir rahatsızlık veren üye olmadı, zaten site kurallarına uyulmadığında bunu iletmek mümkün.

Bence de engel getirirse güzel olur ama şu an ihtiyaç yok galiba. Sorular ikili sohbet havasında cevaplanmıyor en nihayetinde. O yüzden tartışma da çıkmaz kolaylıkla. Tabi istisnalar kaideye bozmaz. Olanın cevabını silerler

Sitelerde engelleme özelliği gelince genelde tartışma falan çıkıyor. Neden beni engelledin diye, gıcıklığına daha tuhaf şeyler yapıyor üye. Tabii bilerek tatsız şeyler yazan üyeleri de mutlaka şikayet etmenizi öneririm.

Aslında şu an için böyle bir özelliğe ihtiyaç yok gibi görünüyor. Kendi adıma benim engellemek istediğim kimse olmadı şu ana dek. Geldiğimden beri huzursuz bir durum yaşamadım. Ortamda huzur seviyesi yüksek…

Bugüne kadar engellemek istediğim hiç kimse olmadığı için engelleme özelliğine ihtiyaç duymadım. Yorumlarda saçmalayan kişileri şikayet ederseniz eğer size yönetim tarafından yardım edilecektir muhakkak.

Bence ihtiyaç yok zaten yanlış birşey olduğunda işaretlemeden gerekli bilgiyi ilettiğinizde site yöneticileri yazıyıda siliyorlar gerekli uyarıyıda veriyorlar. Aranıcak bi özellik değil yani.

Şuan rahatsız eden biri olmadığı sürece bunu gereksiz buluyorum. Eğer bu tür rahatsızlıklar artması durumunda gelebilir.