Lastikli terlikler ayağı terletir mi?

Lastikli terlikleri tercih ediyor musunuz?

kalitesine göre de değişebilir.fakat ben tercih etmiyorum.

Terletenleri de var terletmeyenleri de.Kaliteye bağlı olan bir şey.

terletir fazla yürüyünce kosunca terlemeye sebep olabilir

benim terliklerim lastik kalitesi de gayet iyi güzel bir marka fakat o bile terletiyor. Sadece terlik olarak değil de sıcak aylarda ayakkabı terlik farketmezin terliyor zaten.

Markasına göre değişkenlik gösterir. Kötü maldan yapılan imal edilen herşey insana zarar verebilir. Tabi ki insanların yapısıda önemli

Ayağın terlemesi gün içinde sarfettiğin efora bağlı en kaliteli terlik bile olsa terleme olur lastikli yada lastiksiz farketmez

Sadece markaya bağlı olduğunu düşünmüyorum ayak yapısıda önemli kimi insanların ayakları çok terler ne kadar kaliteli bir terlik olursa olsun. sadece yerliye bağlı değil.

Lastikli terlikler diğer terliklere oranla daha çok terletir ayağı. Ben kullanıyorum. Spor ayakkabı ile genelde dışarı çıkarım .

Lastik her ne olursa olsun terletir. İster çok kaliteli olsun ister çok kalitesiz olsun hiçbir şey fark etmez. Lastik genel itibariyle vücuda yapıştığı için hava sirkülasyonu olmaz ve et ile lastik bütünleştiği için ister istemez terleme meydana gelir.

Terliğin lastiklisi ıyi olmuyor ayağı yakıyo ve çok terkediyor kaliteside önemli ama pek tercih etmem ben zaten hep terlikte giymem

Ayaklarında bir sorun varsa muhtemelen buna bağlı bir terlemede olabilir ama terliğin kaliteli olmaması da bir etkendir.

Tariş eder ayağı fazla güvenmeyin onlara ortopedik terlik falan giyin

lastik sağlık açısındanda iyi olmadığı için hiç bir eşyamda kullanmıyorum

Hemde nasıl terletir. Güneşi görür görmez terlikle ayakta birbirine girer. Vıcık vıcık ter olur .

Terletir. Bana kalırsa kokuya bile neden olur. Çok kullanışlı bir terlik değil.

Lastik terlikler yazın ayakları hem terletir, hem de mantar ve başka cilt hastalıklarının oluşmasına davetiye çıkartır. Bu sebeple eğer temin edilebilir ise deri nevi terliklerin kullanılması daha uygundur. Plajda mecburen plastik gereçler ile yüzüyoruz, yürüyoruz, ancak bu bile bizim sağlığımızı tehdit ederken yine de umursamıyoruz.

Bence terletir sonuçta ayağı sıkıyor biraz ve birde kapaliysa tam terletir

lastikli terliklerin terletenide var terletmeyenide var bu kaliteye ve terligin yapim malzemesine firmaya ait bir sorundur

Lastiğin kalitesi olmaz zaten .her lastik terlik terletir