Liverpool mu Manchester City mi?

Şu anda İngiltere Premier Ligi’nde nefes kesen bir şampiyonluk yarışı var.
Sizce bu yarıştan Jürgen Klopplu Liverpool mu yoksa Pep Guardiolalı Mancherster City mi galip ayrılacak ?

İnşallah şampiyon Liverpool olur. Onlar daha çok hak ettiler ve daha çok istiyorlar. Ancak City Şampiyonlar Liginden de elendi. Tüm gücünü lige vereceklerdir. Liverpool karşısında bir adım daha öndeler

Bu sene dünya futbolundaki en çekişmeli birincilik mücadelesi veren takımlarından olan Premiere Lig takımlarından Liverpool ve Manchester Cşty çok büyük bir mücadelenin içerisine girmiş durumdalar. Bir ara farkı açmasına rağmen yaşadığı puan kayıplarla tekrar farkı kapatan Manchester city takımı şampiyonluğu sonuna kadar zorluyor. Ama diğer tarafta Muhammed Salah, Firmino, Sadio Mane gibi süper yıldızlara sahip Liverpool takımı taraflı tarafsız Jurgen Kloop’un gelmesiyle uzun süren şampiyonuk hasretini giderme peşinde. Kişisel olarak benim de kazanmasını istediğim Liverpool bu sene, Manchester City’e karşı son dakikalara kadar mücadele ederek bu şampiyonluğu bu sene bırakmayacaktır diye düşünüyorum.

Benim gönlüm Liverpool takımından yana City zaten sürekli performans sergileyen bir takım Liverpool kadrosunda olan Salah bile benim desteklemem için yeterli City dün elendi Tottenham Şampiyonlar liginden eledi tur atlayan taraf oldu bir sonraki maç lig maçı yine kendi evinde Tottenham takımıyla vereceklerini düşünüyorum City takımına ama gönlüm Liverpool takımından yana.

Şampiyonlar ligini bu yıl Liverpool alır, Premier ligini de Manchester City alır diye düşünüyorum.

Liverpool bu sene %100 şampiyon. Muhammed Salah :heart::heart:

manchester city bir adım önde baskıyı hangi takim kaldırırsa ipi göğüsleyecek gibi gidişat bu yönde

Lİverpool’u seviyorum ben çünkü oyuncuları çok yetenekli ve yükselişteler şuanda.

Liverpool çok uzun zamandır şampiyon olamıyor city iki yılda olabiliyor parayla kurulmus düne kadar kimsenin adını bilmediği bir takımdı liverpool avrupada kupalar kazanmıs en büyük takımlardan birisi Liverpool iki kupayı da alabilicek güçte kloop Harika bir teknik direktör liverpoolla Çok uyumlu çok yakışıyorlar.