Malatya'da feci kaza!

Malatya’da seyir halinde olan aracın kamyona çarpması neticesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaşamını yitirirken 1 vatandaş yaralandı.

Kazaların bir türlü sonu olmuyor. Herkese geçmiş olsun. Malatyaya ayrı geçmiş olsun.

Trafikte bu gibi kazalar maalesef sık sık yaşanıyor. Kaç yıl oldu hâlâ kesin bir çözümü bulunabilmiş değil bu trafik kazalarının. Ya araçlar kusursuz denebilecek seviyede sağlam olacak ya da vatandaşlar aşırı dikkatli…

Trafik kazalarının önüne geçmek zor bazen elden bir şey gelmiyor ve sadece üzülüyoruz.

gerçekten sonu gelecek mi diye düşünüyorum. ne olur, nasıl oluyor da bu kadar kaza meydana geliyor ya da nasıl bir kaza oluyor da içindekiler kurtulamıyor? akıl almıyor. aslında ölen anında orada hayatını kaybederken, yaralı olan için durum daha vahim oluyor. böyle bir kaza yapsam kurtulmak istemem. geride benim yüzümden ölmüş olan insanları görsem gerçekten vicdan azabıyla yaşayamam herhalde.

Gerçekten bu kazalar çok artmaya başladı çok üzücü gerçekten Allah rahmet eylesin ne diyim üzücü gerçekten… yaralı olan da bir an önce eski sağlığına kavuşur inşallah…

Kötü bir haber daha maalesef. Ölenlerin başı sağ olsun hayattakilere Allah yardımcı olsun.

Allah korusun ya Allah ailelerine sabır versşn gerçekten çok zor. Tüm arabalarda abs sistemi zorunlu olsa çok güzel olurdu açıkcası.

Trafik kazalarına maalesef engel olunamiyor, çok üzücü haber.Allah geride kalanlara sabır versin, ölenlere Allah rahmet eylesin. Yaralıya acil şifalar dilerim.

Allah rahmet eylesin.Aileler için gerçekten çok zor.Herkes dikkat etse araç kullanırke.

Allah rahmet eylesin insanlar daha dikkatli olmalı. Tabi önlem alınsada kazalar olabiliyor. yinede tüm önlemler alınmalı.

Allah’tan ölenlere rahmet kalanlara baş sağlığı dilerim

Dikkatsiz sürücüler her geçen gün artıyor bu kazada ölen herkese allah rahmet eylesin , ailesi ve yakınlarına allah sabır versin çok çok üzücü bir durum ailenden birini küçük bir dikkatsizlik yüzünden kaybetmenin acısı çok başka.

Çok üzücu bir haber kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine sabir diliyorum. Umarım yaralı vatandaşın durumuda iyidir.

Zor kalanlar için, Allah kalanlara sabırlar ihsan etsin. Şu trafik çok fazla sorunlu bu ülkede.