Manga okur musunuz?

Takip ettiğiniz bir manga serisi var mı ? Müzik grubu değil. Uzak doğu çizgi romanlarını kastediyorum. grubun adı da buradan geliyor zaten.

Manga denilince aklıma manga grubu geliyor onları dinliyorum.

Manga denilince aklıma manga grubu geliyor onları dinliyorum.

Ben manga müzik grubunu biliyorum.Ama merak ettim ne olduğunu.Araştıracağım.

Hic okumadim ama bu sorudan sonra icime bir merak düştü.

Hayır hic okumadim . Bu sorudan sonra ne olduğuna bakacagim hatta.

hayır hiç okumadım ama merak ettim açıkcası

Okumadım ama şuan ne olduğunu merak ediyorum doğrusu.

küçüklen manga çok izlerdim ve dinlerdirm. Lakin şuan başka şarkılar daha güzel olduğu için tercih etmiyorum.

Yok maalesef çevremde de hiç okuyan görmedim

manga grubunun biseyi mi var okunacak aceba hic duymadik daha önce:wink:

Mangayi muzik grubu olarak biliyorum sadece. Ama arastiracagim.

Okuyorum tek manga okudum oda attack on Titan animesinin mangasıydı

Hiç okumadım ve adını ilk defa duydum. Galiba merak etmedi de değilim.

yani sanırım hepimizin tek bildiği manga müzik grubu. Belki çok iyi bir kitap serisidir duyulmamistir bilmiyorum ama merak ettim ufak bir araştırma yapacagim

Çoğu kişinin de dediği gibi mangayı bende müzik grubu olarak biliyorum kitap serisi olabileceğini ilk defa duydum :thinking:

Önceden One Piece gibi takip ettiğim animelerden devam ederek mangaya geçmiştim bir ara hatta sarmıştı ondan sonra birçok manga okumuştum. Webtoon falanda okudum. Daha sonra bıraktım nedense uzun süredir okumuyorum anime izliyorum arada. O yüzden şuan takip ettiğim bir seri yok.
Daha önce mangasını okuduğum daha sonra animesi çıkan serilerde var mesela örneğin Akame Ga Kill, Yamada-kun to 7-nin no Majo gibi.
Bir ara manhua okumaya niyetlendim ama kaldı öyle. :slight_smile:

valla ilk defa duydum manga diye bir çizgi roman olduğunu ben bir kaç defa marvelin yaptığı çizgi romanı okumuştum onun dışında başka çizgi roman okumadım.

Hayır manga okumuyorum ama anime izlemeyi çok seviyorum

Hayır manga okumuyorum ama çizgi bir roman olduğunu hatırlıyorum