Mansur Yavaş’ın Acı Günü!

Ankara Büyük Şehir Başkanı Mansur Yavaş’ın kardeşi (56 )Bir süredir özel hastanede kanser tedavisi gören Sabri Yavaş hayatını kaybetti. Cenazesine siyasetten bir çok önemli isimde katıldı. Sosyal medyadan taziye mesajları yayınlandı.

image">image

Hocam tam olarak özgün görünmüyor. Tekrar düzenlemenizi rica edeceğim. Sonrasında onaylayalım. Elinize sağlık.

@“Mecazi_bey”#p1294161 Düzelttim hocam

Kabri nur , mekanı cennet olsun . Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin .

Allah rahmet eylesin. Mansur Yavaş’a ve ailesine rabbim sabır versin. Ölüm arkada kalana zor.

Ecel hepimizin peşinde maalesef. Kanser tedavisi de çok zor bir rahatsızlık. Umarım şifa dileyen herkese Rabbim şifa verir. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Gerçekten nasıl bir acıdır yaşamadan bilinmez rabbim yaşatmasın. Başı sağ olsun, kardeşinin de mekanı cennet olsun inşallah…

Insan sevdiklerini kaybetmesi oldukça acı vericidir. Bu dünyada hangi şekilde olursa olsun mutlaka herkesin ölümü tadacak günü vakti saati vardır. Hiç kimse bundan kaçamaz. Fakat kardeş acısı çok zordur. Allah hiç kimseye yaşatmasın. Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun, sevdiklerine sabır versin.

Allah rahmet eylesin.Mansur Başkan gerçekten çok sevdiğim bir isim, kardeş acısı zordur.Allah sabır versin.

Geleceğin Cumhurbaşkanı aday adaylarından biri olarak görülen Mansur Yavaş’ın kardeşi şeklinde görülen bir insan. Belki de bir cumhurbaşkanı kardeşi de diycektik. Erken yaşta vefat etmiş Allah rahmet eylesin . Rabbim kimseye kardeş acısı vermesi . Mekanı cennet olsun.