Mardin'de uyuşturucu satıcısı suçüstü yakalandı!

Alınan bilgiye göre jandarma ekipleri çalışma başlatmış ve şüpheliyi alıcı olarak kandırarak suç üstü yakalamışlar. Umarım hepsi yakalanır ve çevremizede zarar veremez. Ne düşünüyorsunuz?

Güzel olmuş çevremize yayılmadan hemn suç üstü yaparak yakalamaları. Umarım kimesede bu tür maddelerin bağımlısı olmaz.

Çok güzel olmuş çevremize yayılmadan hemn suç üstü yaparak yakalamaları ve devlet tarafindan cezalandirlmali ve tedavi almalari gerekiyor .Umarım kimesede bu tür maddelerin bağımlısı olmaz.

İyi olmuş. Kimse kimseyi zehirlemez böylelikle . Hak ettikleri cezaları sonuna kadar almaları gerek.

Devamı da gelir inşallah, insanları zehirleyerek para kazanan insanlara gereki cezayı vermek gerekir.

yasal olmayan bir şeyi satarak para kazanan kişilerin elbet bir gün yakalanacağı ve cezasız kalmayacağını herkes bilir.

Yaptıkları hem suç hem günah hemde yasak birsey.Yakanmaları iyi olmuş.Zehirliyorlar insanları.

O kadar çoklar ki. Özellikle küçük çocukları uyuşturucu ile kandırıp bağımlı hale getiriyorlar. Umarım hepsi bulunur ve en ağır cezaları alırlar.

İnsanları zehirleyen bu zehir tacirlerine göz açtırılmaması lazım yoksa çok insanın evine incir ağacı dikerler

Para kazanmak için,çoluğumuza çocuğumuza bile acımayan bu insanlar en büyük cezaları hak ediyor.Jandarma ekiplerimizi,yaptıkları başarılı operasyondan dolayı tebrik ediyorum.Devletimiz uyuşturucuyla büyük bir mücadele içinde,devletimizin mücadelesinin sonuna kadar devam ediceğine eminim.

Böyle şeyler satarak çocuk mu yetişkin mi bakmadan bu kötü şeylere alıştıran insanların hepsinin yakalanması ve tutuklanması lazım.

Hem bu kadar kolay kandırılmış hemde tehlikeli şeyler yapıyor. Gerçekten yazık.

Allah hepimizi korusun artık bu tür olayları çok sık duymaya başlıyoruz umarım gereken önlemlerde alınır.

Ülkemizden tamamen silinmesi gerekiyor böyle olayların. İyi ki yakalamışlar.

Bu uyuşturucu belasını Türkiye sokan herkes idamlık olsun devletimiz bu konuda kesinlikle acımıyor tebrik ederim .

Uyuşturucu satıcılarının hepsi yakalanmalı. Bu tür bağımlılık yapıcı maddeler en düzgün insanı bile insanlıktan çıkartıyor.

hepsi yakalanmaz çünkü bu kulanan kişiler parayı çalıyor onlarda para bol tabi ama alacak yer yok. fazlasıyla para vericekler alacakları kişiye. ee diğerleri de bu kadar para için oralarına buralarına saklayarak getiriyorlar. peki bu kadar sıkı denetimler arasında nasıl bu uyuşturucuyu geçiriyorlar? demek ki gerçekten bu kadar sıkı denetim yok ortada. bir el atılmalı…

Nefret ettiğin üç suçlu tipi nedir diye sorsalar:
1-tecavüzcü
2-terorist
3-uyuşturucu satıcısı derim. İçtikleri su bile ziyan bunların. Hepsi oksijen israfı. yazık gencecik fidanları zehirliyorlar. yazık annelere yazık babalara, eşlere, evlatlara…

Gençleri zehirleyen bu uyuşturucu satıcılarına en ağır cezaların verilmesini istiyorum.İnsanalrı zehirlemek ne demek görsünler.

Çok sevindim inşallah içerden hiç çıkamaz ve daha çok insanları zehirleyemezler.