Markette Taciz Skandalı

İstanbul Taksim’de Beyoğlu Talimhane’de Arefe günü saat 18:20 sularında meydana gelen olayda kendisine yabancı uyruklu bir şahıs tarafından elle tacize uğramasının ardından bu durumu mağdurun eşi gördü. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda mağdurun eşi tarafından taciz eden şahıs darp edildi. Emniyete götürülen şahıs ardından mahkemeye çıkarıldı. Adli kontrol şartıyla sanık serbest bırakıldı.

1 Beğeni

Eline sağlık kadının eşi olması gerekeni yapmış. Markette kadını taciz etmek ne demek ya ben bırak eşimi herhangi bir kadının taciz edildiğini görsem doğduğuna pişman ederim.

Ben kadının eşinin yerinde olsam ben de aynı şeyi yapardım, ellerine sağlık…

Böyle olaylar ne zaman bitecek gerçekten bunlar yüzünden ülkede yaşanılacak yer kalmadı

Böyle insanlar serbest bırakılarak hata yapılıyor. Küçücük çocuklara kadar eller uzanıyor, insanların psikolojisiyle oynanıyor ama sonuç yine aynı.

İnanamıyorum gerçekten inanamıyorum serbest mi bırakmışlar? Adalet uygulanmadığı sürece bu sapıklar sapıklık yapmaya devam edecekler.

Ne kadar kötü bir durum kadın için adamdaki cesarete bak.

Baksanıza adam iyi yapmış çünkü bir cezası yok. Ee delil şartı da geldi bunun delili ne. Kamera kaydı mı? Varken salındı e olmasa kamera ne olacak. Adamın ellerine sağlık. İyi benzetmiştir umarım.

Bencede en iyisi yapmış kandın taciz nedir hangi devirde yaşıyoz taciz eden yabancıymış bizim türklerin boş olmadığı bence göstermiş oldu eline koluna sağlık valla birde dişleri döküp eline verseymiş keşke daha iyi olurdu birde markette bazende metrobüslerde oluyor aynısı orda da yapılmalı artık boş durmamak lazım kadınlar bence küçükte olsa göz yaşartıcı siprey taşımalı

Adam iyi yapmış eline sağlık ama adli kontrol şartıyla niye serbest bırakırsın ki görüntüler var herşey var ama serbest pes yani.

Eline sağlık adamın iyi yapmış ama serbest bırakılması doğru değil aslında biraz ceza verseler iyi olurdu, neden bukadar kolay serbest bırakıyorlar, böyle olunca bu sapıklar aynı şeyi tekrar yapar, belkide daha kötüsünü yapar…

insanlar kafayı bozmuş artık marketebile güvenli değliz