Mehmet Öz kimdir ve nerede yaşamaktadır?

Mehmet Öz hangi alanda başarılı olmuştur?

Mehmet Öz’ün çalışmaları nelerdir?

Türk Amerikan hekim be sunucudur. Cerrahi profesörüdür. Çok başarılı bir hekim bir çok ödülü var. Eşi lisa öz dür. Kendi gibi doktordur.

Mehmet Öz uzun yıllardır Amerika’da yaşayan Kalp ve damar cerrahisi profesörüdür. Amerika’da yaptığı televizyon programlarıyla ünlenmiştir.

Amerika’da doğmuştur ve hala Amerika’da yaşayan Türk asıllı kalp damar cerrahıdır. Televizyonda sağlık programları yayımlamıştır. Şu anda Columbia Üniversitesinde profesördür.

Türk asıllı bir hekimdir Amerika’da yaşamaktadır. Bir çok televizyon programına imza atmıştır. Kendine ait çalışmaları ile de tanınmakta olan başarılı bir hekimdir.

Mehmet Öz Kalp Damar hastalıkları uzmanı olup Amerika ’ da bilimsel çalışmalar yapan uzmandır .

Mehmet Öz; Amerika’da yaşayan hekim ve sunucudur. 11 Haziran 1960 yılında doğmuştur. Daha sonra kendisi gibi doktor olan bir kadınla evlenir. 4 tane çocuğu vardır. Colombia Üniversitesi’nde cerrahi profesörlüğü yapmıştır. Kalp alanında uzman bir cerrah . Ekonomi dergisi olan Forbes isimli bir derginin 2011 yılında en etkili 3. kişisi ve Hippocrates Magazin Dergisi tarafından “Yılın Doktoru” seçilmiştir. Colombia Üniversitesi’nde halen cerrahlik yapmaktadır.