Mesafe aşkı öldürür mü? (Bölüm 1)

Farklı şehirlerde yaşadığınızı farz edin… Her istediğinizde göremiyorsunuz. Bu mesafe aşkı öldürür mü? Sorunları nasıl çözersiniz? Sizler bunla nasıl baş ediyorsunuz?

Uzak mesafe ilişkisi yürümez. Zaten günümüzde aşklar yalan olmuş. Uzağı yakını yalan bu aşkların.

Aynı şehirde olan sevgililerde devamlı görüşmüyor ona kalırsak, buluşmaya fırsat olmuyor genelde sürekli görüşmek isteyen evlensin :smiley: Bence aşkı öldürmez ama sürekli özlemekten dolayı kavgalar olur ve ilişki biter

Mesafeler aşkın düşmanıdırlar. Ben şahsen uzak bir ilişkinin yürüyebileceği görüşünü savunmuyorum. Bazıları yürütebiliyorlar. Onları tebrik ediyorum.

Gözden Irak olan gönüldende ırak olur demişler. Her ne kadar büyük aşklar engel tanımaz densede her şey bir yere kadar.!

Eğer insanlar birbirini gerçekten seviyor ise ne mesafe ne de başka birşey öldürmez.Ben baş etmiyorum çünkü uzak mesafeli bir ilişkim yok.

Uzaktan sürdürülen ilişkiler yürür aslında fakat her zaman sıkıntıları kendini gösterir en önemlisi arkamdan bir iş çeviriyor mu düşüncesi hep vardır sonuçta gözümüzün önünde değil ancak günümüzde 3 ilişkiden 1’i uzaktan yürütülüyor teknoloji çağındayız malum mesafe aşkı öldürür mü ? aşk zaten ölmek için yer arayan bir şeydir gözden ırak olan gönülden’de ırak olur hemde öyle bir öldürür ki Eyşan’ın ezeli öldürdüğü gibi öldürür

Öldürmez aşkı zaten dokunmadan görmeden duymadan hisettmeden sevmek değilmidir ve kilometrelerce uzakta olsa aynı gökyüzünü paylaşıyosak aynı güneşle uyanıyosak mesefe olsa ne yazar.

öldürmez ama süründürür. özellikle özleyince deliren tarzdan insanlarsanız, güven sıkıntınız varsa, aklınızda soru işaretleri varsa aman aman uzak durun. yapanı da var tabii burdan onlara koca bir helal.

mesafe aşkı öldürmez . Hatta tam tersi uzak mesafede bulunan aşıklar birbirlerini daha çok özlerler ve daha çok ararlar mesafeler uzadıkça aşık olan insan sevdiğininn kokusunu daha çok özlüyor

Eğer karşında ki insan gerçekten de seviyorsa mesefa öldürmez aşkı gerçek aşka sahip insanların bedenleri ne kadar uzak olsada ruhları hep yanlanadir bedenleriyle birbirini sevenleri mesafe her zaman öldürür o sevgiyi ruhlara aşık olanlar ise hiç bir mesafe öldürmez o sevgiyi

Öldürür. Öldürmez denir, mesafe aşkı güzeldir denir ama öldürür. Bir süre sonra insan dokunmak, görmek, karşılıklı göz göze konuşmak ister. Sadece mesajlaşmak ya da telefon görüşmesi yapmak yetmez.

Sevgi ebedi olduğu sürece aşka hiçbir şey engel değildir. Yeter ki iki taraf birbirini sevsin va sabırlı olsun.

Bazen insanları daha fazla birbirine bağlayabiliyor sonuçta özlem var ama bitirir. Ne demişler ‘’ Gözden uzak olan gönülden de uzak olur’’ çok doğru bir söz.

mesafe aşkı öldürüp öldürmeyeceğini insanın kendi kişiliği belli eder ve karar verir.

Eğer gerçek aşk ise mesafe aşkı güçlendirir. Özlem duygusunu had safaya çıkartır. Ama gerçek aşk değilse mesafeler aşkı öldürür.

Gerçekten çok seven insanlar için öldürmez ama sevmeyip hem yakınından birisiyle de ilişkisi olabilir.

Mesafeli aşk diye bir kavramdan söz edemeyiz. Çünkü mesafe olduğunda, ilişki yaşadığımız kişiyle hiçbir paylaşımımız olamayacağından, bu bir kandırmacadan ibaret olacaktır. Sağlıklı bir ilişki için yan yana olmak şarttır.

bence her ne kadar da ilişki ilerlese de bir süre sonra yarardan çok zararını göreceksinizdir. mesafeler elbette aşka engel değildir ama mesela ilişkiniz tam olarak ciddidir daha açık konuşayım daha önce yan yanaydınız da ssonra ayrılmak zorunda kaldıysanız bu aşkı öldürmez. fakat internetten tanışıp uzaktan devam ettirmeye çalışırsan olmaz. çok karışık anlattım ama kişiden kişiye değişir kısacası.

Cevaplarınız için teşekkür ederim . Sonuç olarak herkes hemfikir neredeyse zor yürütmesi de zor katlanması da zor.