Mesut Yılmaz vefat etti.

Eski siyasi isim, deneyimli siyasetçi Mesut yılmaz vefat etti. Bir süredir kanser tedavisi gördüğü biliniyor.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah.

o kadar da iyi bir adam değildi ama

Bazı kesimlerce çok sevilen ama bir o kadar da sevilmeyen bir adamdı kendisi, Allah rahmet eylesin

ALLAH RAHMET EYLESİN.

Onun o kadar yaşı olduğunu bilmiyordum. Duyunca şaşırdım. Acaba Tansu Çiler ne dedi bu habere…

73 yaşındaymış. Rutin bir sağlık kontrolü esnasında 2019 yılında akciğerde tümör tespit edilmiş ve operasyon geçirmişti ancak kısa sürede kanser beyin bölgesinde nüksetmiş sanırım. Allah rahmet eylesin.

Türkiye üzerinde zamanında çok etkiliydi. Belki de Türkiye’nin bugünlerine ve geleceğine de etkisi olmuş bir isimdi. Allah rahmet eylesin

• Az önce bir haber okudum. Mesut Yılmaz şu şekile bir açıklama yapmış. “Siyasi hayatıma mâl olsada Kur an Kursu ve İmam Hatipleri kapatacağım”.Ne olursa olsun cenaze namazı o beğenmediği camide kılınacak ve o sevmediği Kur an Kurslarında okumuş olan imam kıldıracak.Diyecek birşey bulamıyorum.Yinede ALLAH affetsin ve rahmet eylesin…
  • Allah affetsin, Allah rahmet eylesin…

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

başkanlık zamanında yaşamadım ama çoğu kişinin sevmediği bir insandı galiba. Yine de yakınlarının ve sevdiklerinin başı sağolsun

Siyasetçileri sevmem. En nihayetinde o da insan. Allah rahmet eylesin diyorum.

Siyasetçi olması bir şeyi değiştirmez ölen insan sonuçta Allah mekanını cennet eylesin.

Allah’ım kimi covid virüsünden vefat ediyor kimi de kanserden artık böyle bu döngü korkmaya başlıyorum.En sevdiğimiz insanlar teker teker gözümüzden kayıp gidiyor.Allah rahmet eylesin Allah sabır versin ailesine ve akrabalarina çok üzüldüm .