Metro İstanbul'dan flaş karar!

Metro İstanbul’un son dakika kararı: 2021 yılının ilk döneminde yapılması planlanan zammın ertelendiği açıklandı.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

En azından zamn yapılmadı şimdilik bu da bişey. Olacaksa da daha sonra buna bile sevinir olduk.

insanlar ertelenmesine bile sevinir oldu artık ne diyelim ki güzel haber mi diyelim :slight_smile:

Şimdi bu habere sevinebiliriz artık daha sonra zam geldiğinde üzülürüz napalım.

Bana pek bir flaş habermiş gibi gelmedi,yinede İstanbulda yaşıyanlar için bir süre daha zam olmaması sevindirici.

O kadar şeye zam gelirken ertelenmesi bile mutlu ediyor. Ancak gelen zamları düşününce çok uzun sürmeyecektir.

Zamların yapılacak olması gerçeği var ertelenmesine sevinir olduk resmen.

en azından ertelenmesi de güzel bir durum.Ama zam eninde sonunda gelecek

Cok guzel bır haber en azından

Zammın hiçbir zaman yapılmaması lazım.Şu an metro fiyatları zaten pahalı değil mi? Daha ne kadar zam yapacaklar acaba.En azından ertelendi diye sevinelim!

Çokkk iyi bir haber gerçekten.En azından şimdilik zam yok. Zaten her sene yeni yılda zam haberlerini sık duyarız.

Ertelenmesi iyi olmuş. Ama yinede ilerde zam olacakmış. Yinede pandemi
dönemi için güzel olmuş.

Eninde sonunda zam yapılacak kaçış yok ama :laughing: buda bir şey inşallah hiç gelmez zam

Sevindirici bir haber değil bence ha bugün ha yarın ne fark eder. Bugün %5 zam yapacaklarsa birkaç ay sonra %10 zam yapıp aradaki farkı kapatacaklar!

Ülkemizde her olay her şey pis bir siyasete malzeme ediliyor, artık bu tüm partilerin saçma-anlamsız-düşüncesiz ve menfaatçi siyasetlerinden nefret ediyoruz.

Pandemi gibi anormal bir süreç söz konusu iken zam gibi durumları hoş bulmuyorum. Bu nedenle ertelenmesine sevinmiyorum.

Zamları ertelemişler demek gerçekten komik neden hiç zam yapmamayı denemiyorlar bir sefer olsun

Zamları ertelemişler demek gerçekten komik neden hiç zam yapmamayı denemiyorlar bir sefer olsun

Faiz oranları kesinlikle yükseltilmemeli, metro fiyatları şu anda çok mu pahalı? Ne kadar süre tutacaklarını bilmiyorum, en azından gecikmeli!

Önemli olan stratejik bir karardır başarılı olundu bu kararı almakla ama ileridezam gerekecektir.