"Mileva Marić" erkek olsaydı daha mı çok değer görürdü?

Mileva Marić, erkek olsaydı daha mı değer görürdü ? Neden bayanlar hal ettikleri değeri görmüyor ?

mileva marić cok degerli fizikçi ama değer görmemesinin nedeni o donemlerde einstein ünlü olmasıydı diye düşünüyorum şimdi eğer olsaydı daha çok değerli olacağını düşünüyorum

aslında milena maric çok önemli bir karakterdi ama o zamanlar albert Einstein daha ünlü olduğu için ön plana çıkmamıştır

Mileva Mariç kimdir bilmiyorum ama hemen şimdi Google’dan bir bakayım. Einstein ile okul arkadaşı olduğuna göre bayağı zeki bir kişi olmalı. Gençlik fotoğraflarında erkeksi bir yan var açıkçası. Erkek olsa pek sırıtmazdı.

Kadınlarla erkekler arasında eşitlik vardır. Erkek olması hiç bişeyi değiştirmez yine aynı değeri görürdü.

Toplumda ciddi cinsiyet eşitsizliği var kadınlar erkekler ile aynı işi yapıp daha az para kazanıyorlar.Erkek olsa daha çok rağbet görürdü.

bence daha çok değer görürdü diye düşünüyorum fakat tamda bişey diyemem şuan da değerli birisi zaten .

Kadın hali bile benden yakışıklı iken erkek hali daha yakışıklı olabilirdi kadınken de güzel ama paralel evrende erkek olarak doğsaydı daha çok ilgi görebilirdi.

mileva marić in hakkı çok yenildi Einstein dan sonra bana göre en iyi fizikçidir

Bence daha çok değer görürdü çokta iyi olurdu dahada heycanlı güzel olurdu bence

Bu yaşadığı dönemle alakalı bence cinsiyetle alakası yok.

Yaşadığı zaman diliminden dolayı şanssız fizikçi bence.

Bence değeri aynı kalırdı ona uygun olan ne ise o olurdu.