Muğla’da HES kodlu ulaşım oranı yüzde 80’e çıktı

Yeni tip korona virüs kapsamında temizlik çalışmaları ve denetimler devam etmekte.
Muğla da toplu taşıma araçlarında hes kodu kullanımında artış oldu .

Böyle olması lazım zaten. Herkesin bu şekilde davranması lazım. Yüzde yüz olması dileğiyle.

Sevindirici bir haber dikkat etmek çok önemli diğer yerlerde de bu şekilde dikkat edilmesi gerekiyor.

Sevindici bir haber.Böyle olması daha iyi zaten.Temizliğe mesafeye dikkat edelim.

Bilinçli insanların hali bir başka çünkü. Olması gerekeni kavramışlar ve hayatlarına uygulamışlar.

Böyle olması lazım yani hijyene mesafeye önem vermemiz lazım.

%80 olur tabi çünkü zorunlu mecbur insanlar hes kodu ile kartlarını birleştirmeye.

Umarım ki bütün illerde de böyle olur. Temaslılar veya virüslüler bu sayede daha rahat tespit edilebilir. Bakanlık bu çalışmayla gerçekten başarı elde etti.

Evet hes koduyla en azından virüs nerelerde geziyor haberimiz olacak bence bu tür denetimler her yerde yapılmalı

çok sevindirici bir haber sonunda insanlar bilinçlenmeye başladı ve toplum olarak daha da bilinçleneceğimizin farkındayım .

bunlar arttıkça covid-19’u yenmemiz daha kolay olacak her şehirde bu artışları bekliyorum

Bu ve bunun gibi haberler oldukça kovid19 belası bitecek işallah tüm illerimize yayılır en kısa zamanda

çok güzel bir uygulama olmuş. hasta olanların tesbit edilmesi konusunda hes kodu çok büyük önem taşıyor

Belki ilk başta çok önem verilmiyordu HES koduna ama devlet daireleride olmak üzere çoğu yere getirilen zorunlu HES kodu pandemiyle olan savaşta çok rol oynadı. Çoğu hasta bu kod sayesinde olası hastalığı bulaştırma ihtimalini engellemiş oldu.

koronavirüs bir yönlü de bilinçlenmemize sebep oldu bilinçli davranan insanları tebrik ediyorum ve sayının daha da artıcağına canı gönülden inanıyorum

Ne güzel demek ki kuralları dikkate almışlar.medeni halka sahiptir.

Bence hes kodu gerçekten önemli bir uygulama bu şekilde kullanılması çok iyi .

Ne kadar sıkı önlem alınırsa bulaşma o kadar azalır. Normal günlere kavuşmak dileğiyle

Çok sevindirici bir haber HES kodu kullanımı umarım yüzde yüzde ulaşır bu rakamlar

Gerçekten çok güzel bir uygulama böylelikle hasta olan birileri var mı tedirginliği kalkıyor. İnsanların sağlığı için yapılan bu uygulamayı destekliyorum ve olmayan herkesin HES kodunu almalarını rica ediyorum.