Mükemmeliyete mi inanırsınız, yoksa kusurların güzelliğine mi?

Mükemmeliyete mi inanırsınız, yoksa kusurların güzelliğine mi?

İnsan mükemmel olamaz, hatasız kul olmaz. Her insanın bir kusuru vardır önemli olan o kusur görüp bir daha yapmamak.

Mükemmeliyetçi biri olmama rağmen insanın kusurları ile var olduğuna inanan biriyim. Hepimizin kusurları var.

kusurların güzelliğine aşık olanlardanım. Kusurlarımız değil mi bizi tıpkı parmak izlerimiz gibi farklı kılan?

Ben mükemmel olan herşeyi severim ama kusurlar benim için kötü bir durumdur.

Kusurların güzelliğine inanırım. Hata yapmayan insan yoktur. Önemli olan o hatalardan ders çıkarmaktır. Hatayla insan bile ölüyor. Mükemmel insan yoktur.

mükemel diye bir şey yoktur her canilin her bir yapının bir kusuru vardır

Kusurların güzelliğine inanırım hicbir insan mükemmel değildir benim gözümde.

Kusurların güzelliğine inananlardanım. Zira o kusur dediğimiz özelliklerimiz biz biz yapan ,diğer insanlardan ayıran farklarımızdır.Hiç kimse mükemmel olamaz zaten.

insan kusurlarla güzel bence mükemmelik güzel ama kusur olmalı

@mami971#128503 ben kusurların güzelliğine inanırım.

Tabiki kusurların güzelliği. Bence daha önemli.

Bana göre kusur ruh ve karakterde olur. Fiziksel anlamda herkes eşsiz ve kendi bir degisiklik yapmadığı sürece çirkin diye eleştirmek hadsizlik olur diye düşünüyorum. Ama estetik yaptırıp düzelecek diye bekleyenleri eleştiririm bence en güzel hali ilk halidir. Aynı Michael Jackson’un yüzlerce operasyon geçirip kendini mahvettiği örneği gibi.

mükemmeliyete inanmam çünkü heç kimse mükemmel değildir insanlarda kusur olmasi güzel çünkü o insanin nasıl olduğunu gösteriyor bence

Mükemmelliğe inanırım bence her daim böyle olunmalı mükemmel insan kaliteli insandır her zaman tercih edilir

Bence kimse mükemmel değildir,herkesin bir kusuru illaki vardır.Kusurların güzelliğine inananlardanım.

Mükemmeliyete inanıyorum. Ama kusurların güzeliği ile yaşıyoruz. Evren mükemmel, dünya mükemmel, şekil ve madde olarak insallar da mükemmel. Davranışlar ah davranışlar da mükemmel olsa.