Mumlara üflerken hangi dileği dilersiniz?

Doğumgünü kutlamalarını sever ve kutlanmasını ister misiniz?
Mumlara üflerken dilek dileme adetini yerine getirir misiniz?
">

Mutlu , huzurlu ve sağlıklı bir hayatım olmasını dilemişimdir .

Sağlık, mutluluk huzur herkes için dilerim.

evet dilek dilerim genelde ileriye dönük dilekler dilerim.

Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeyi dilerdim.

Evet Doğum günü kutlamasını severim özel olduğumu hissettirir .

Evet doğum günü kutlamalarını çok severim her zaman dilediğim dilek sağlıklı mutlu huzurlu olmaktır.

Doğum günümü bana değer veren insanlar kutlar mutlu olurum. Dilek meselesine inanmıyorum.

Sevdiğim insanların doğum gününü kutlamasını hatta elimden geliyorsa doğum günü partisi dahi yaptığım zamanlar bile olmuştur. Bazı sevdiğim insanların zaman, yer ve şartlar el vermediğinden dolayı ya telefon açarım veya ona karşı hislerimi en içtenlik ile yazarım.

kesinlikle doğum günümü kutlamayı seven ve kutlayan biri değilim bir dileğim varsa elimi acar dua ederim dilegim kabul olsa da olmasa da sevinirim.

Ailem ve dostlarım ile mutlu bir hayat dilerim her zaman.

Merhaba
Doğum günleri özeldir bu günlerde insan hem bedenen hem de zihnen yaş atlar
Bu günlerde dilek dilemek için yürektn istemek gereklidir.

Sevdiklerimin her zaman yanımda olmasını diliyorum huzurlu sağlıklı ile

öyle bir sey yapmam cunku bu bır bahtıl inanc oldugu ıcın ınanmam

Doğum günü kutlamam ve sevmem,çocuklarımı da kutlamamaya alıştıracam inşallah.Mum üfleyip,dilek tutup vs.ve o dileğin gerçekleştiğine inanmıyorum…

Doğum günlerini sevmiyorum çünkü doğum günü dediğimiz sevdiğimiz insanlar ile kutlama yapılınca güzel olur. Benim doğum günümde ne dileyeceklerim gerçek olur ne de sevdiklerim yanımda olur. Sevmiyorum.
Bu arada iyiki doğdunuz.

Herşeyin hayırlısı olmasını dilerim öncelikle. Sonrasında da içimden geçeni <3 ailemi. mutluluk ve huzurumu

Öncelikle ailem için sağlık ve huzur dilerim daha sonra herkesin Allah gönlüne göre versin derim.

Doğumgünlerinde mum üflemeyi severim evet ,içimden dilek tutarım tabi ki.Herkes için tüm insanlık için huzur mutluluk sağlık bolluk bereket dilerim.Sadece kendime değil herkese dua ederim.Böyle dua edince kabul olur.

mumlara üflerken dilek diledigimizde mum sönmüş oluyor bana göre diledigimiz dilekte sönmüş oluyor :pensive: