Murat Aydın'ın acı günü.

Beykoz’da Belediye başkanı olan Murat Aydın’nın babası korona yüzünden vefat etti . Geçen hafta da annesini yine korona virüsten kaybetmişti. Allah sabırlar versin .

Hocam bu kategorilerde bilgi sorusu sorulmalıdır. Üye kendi sorusuna kendi cevap vermemelidir. Dileseniz düzenleyebilirsiniz farklı bir soru olarak.

@Mecazi_bey#983305 duzenledım

https://sorhadi.net/d/97711-tuberkuloz-hastaligi-nedir Hocam soru mevcut maalesef. Ben soru bulayım isterseniz.

Bu gundem haberi oldu .

Bir de şey soracaktım bazı haberler onaylanıyor daha sonra bir kaç cevap aldıktan sonra çöp kutusu çıkıyor o neden acaba ?

Allah başta ona sonra da hepimize sabır versin inşallah . Herkese sağlıklı günler .

Çok acı bir durum, başı sağolsun.İnsanın bu dünyadaki iki dayanağını kısa zamanda kabetmesi çok zor, dilerim tez zamanda bu hastalık biter ve sevdiklerimizi daha fazla kaybetmeyiz.

rabbim sabır versin üst üste iki acı birden yaşamış allah rahmet eylesin. inşallah toparlanır.

Rabbim nur içinde yatmayı nasip etsin.

Kendisine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Rabbim nur içinde yatmayı nasip etsin.

Kendisine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Allah ailesine ve yakınlarına başsağlığı versin , su korono yüzünden kaç bin kişi hayatını kaybetti üzücü bir haber olmuş gerçekten Allah rahmet eylesin.

Başımız sağolsun, allah sabır versin dileklerimi iletmek isterim. Şunu unutmamalı ki rabbim sevdiklerini erkenden alır derler yanına…

Arka arkaya acısı büyük ve ani kayıplar yaşamış gerçekten çok zor bir durum Allah sabır versin .

Allah rahmet eylesin. Bu virüs çok insan aldı. Bitsin artık normale dönelim hayırlısıyla

allah rahmet eylesin. Yakınımızda olmadan o acıyı maalesef bilemiyoruz büyük acı. kimsenin yaşamaması dileğiyle :frowning:

Babasız kalmak… Anlatması, anlaması çok zor. Allah rahmetiyle muamele eylesin.

Annesiz , babasız kalmak çok zor Allah sabırlar versin gerçekten. Kimse bu acıyı yaşamamalı.

Allah günahlarını affetsin, ailesine yakınlarına sabırlar ihsan etsin ölümün her türlüsü acıdır.

vallahi kimse kalmadı ya. herkes öldü. allah rahmet eylesin hepsine. ne diyelim işte. sabırlar versin murat aydına da.