Mutasyonlu virüs nöbeti.

Mutasyonlu virüsün yayılmaması adına belirlenen kişilerin evlerinin önünde jandarma ekipleri nöbet tutuyor.

bu neden kabul edilmedi acaba ? aynı haberi benden sonra paylaşan kişinin ki kabul edilmiş.
https://sorhadi.net/d/131956-bursada-dansozlu-eglence

bu neden kabul edilmedi acaba benden sonra paylaşım yapan kişininki kabul edilmiş.

Hocam farklı bir haber olarak düzenleyip onaylıyorum, uygun mudur?

olur duzenleme yeri gorunmuyor acarsanız duzenlerım

@Mecazi_bey#970584 düzenledim.

Hocam farklı bir haber olarak düzenlenmeli, isterseniz ben yarım saat kadar sonra düzenleyeyim bu seferlik.

başka bir haber yaptım

Buna ne gerek var. İnsanlar bilinçli davranıp evinde kalsa bu insancıklarda bunlarla uğraşmaz. Birini öldürebileceği gerçeğiyle dışarı çıkan insanları hiç anlamıyorum.

Tek kelimeyle “mükemmel” bir önlem olmuş. Olması gereken bir önlem.

Cok zor bır hastalık evın onunde jandarmaların kabahatı ne cok sorulacak soru var ama cevap yok !

Katılıyorum bende size

Birazcık daha dikkatli davransak keşke işimiz olmadan dışarı çıkmasak başka insanlara bulaştırmasak keşke. Şu virüs mutasyonu ile beraber bitsin artık lütfen

Önemlem iyide o evde duranlar bilinçli bireyler olsa orda jandarmanında bekleme anlamı yok !

Maalesef insanlara güven olmayacağını şu on aylık süreçte öğrenmiş olduk. Gerekli bir önlem çünkü insanımız çok vurdumduymaz.

Bazı cahil ve dikkatsiz insanlar yüzünden bir türlü virüslerin bitmesini sağlayamıyoruz.

bunlar onlara güvenilmediğini gösterir.kaçmak istemeselere bile kaçmaya teşvik ediyorlar.

Çözüme bak neyse ki çok az insan ya yüzlerce insan olursa böyle önlem mi olur. Yurtdışı ile irtibat askıya alınmalı.

mutasyonun varlığı bile tehlike arz ediyor. Ancak bir nebze de olsa alınması iyi bir önlem olmuş. Ancak en nihayetinde sıfırlamak mümkün olmasa da en aza indirme düşüncesi bile iyi.

Maskelerimizi takalım hijyene dikkat edelim.Maalesef durumlar dünyada ciddi.Bazı arkadaşlar hafife alıyor ama sağlam bir hastalık geçiren kişi bunu iyi anlar.