Mutasyonlu virüse yakalanan kişi Balıkesir'de karantinada!

Türkiye’ye İngiltere üzerinden giriş yapan mutasyonlu koronavirüs hastası 15 kişi arasından biri Balıkesir-Edremit’te karantinada.

Geçmiş olsun bir an evvel sağlığına kavuşur.Ocak ayı coronanın en yoğun yaşanacağı ay deniyordu.Ufaktan ayak seslerini duyuyoruz.

Geçmiş olsun umarım çok kişiyle temas edebileceği ortamlarda bulunmamıştır ve daha fazla kimseye yayılmaz

Geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir.En yakın zamanda bu virüsten kurtulacağız inşallah

Allah’ım biran önce bu belayı başımızdan def etsin inşallah yoksa böyle yaşanması çok zor hastalıktan ölmeyen psikolojik sorunlardan kafasını kaldıramıyo resmen

2021 tüm hızıyla gelmeye başladı. Biz yarışmacılara başarılar dilerim. Geçmiş olsun.

Bunun böyle olacağı belliydi, neden yeterince önlem alınmadı şimdi aylarca bu virüsle mi yaşayacağız yoksa aşı mı olacağız?

Tekrardan aynı hikayeye başladık. Yeni yıl direkt bize Mart 2020 olarak geri döndü. En baştan kapatmak lazımdı geçişleri. Yasakları koymalıydık ilk mutasyonun ortaya çıktığı zaman. Anca bize zarar yapacak bir şey yok.

malesef ülkemizede sıçradı.İnşallah en kısa sürede bu virüsten kurtulur hayatımızın eskisi gibi olur.

ülkemize de geldi artık bu mutasyona uğramış virüs.İnşallah en yakın sürede biter bu durum.

Olması gereken de bu ki diğer insanları riske atmasın. Umarım kurallara uyulur ve bide mutasyonlu virüs artmaz.

Bu gidişle asla bu virüs vakaları bitmeyecek bu devletin suçudur. Baştan önlemini alıp, mutasyon haberi çıktığı anda ülkeye girişi kapatmalıydı. Ama yapmadılar nedense…

Mutasyonlu virüs illaki yayılmaya başlamıştır illaki. Çoktan 81 ile bulaştığını düşünüyorum.

Aşının şu an olmaması, insanların tedbirsizliği işe birlikte ben daha çok sayıda mutasyona uğramış virüse yakalanan vakaların olacağını düşünüyorum. İnsanlar tedbirlerini alır, getirilen kurallara uyarsa bu durumun vereceği zararı azaltmak için bir neden olabilir. Umarım en kısa zamanda aşının temin edilmesi ile birlikte bu virüsün ortadan kalkmasına şahit olabiliriz.

Hepimize geçmiş olsun gelen gideni aratıcak sanırım.Allah yardım etsin çok zor geçeceğe benziyor.

büyük sıkıntılar daha çıkacak gibi geliyor bana :frowning:

2021 yılına umutla girdik. Mutasyon virüsü hızla bizim memlekete geldi. Bi salın artık yaaa…

Umarım bir an önce sağlığına kavuşur. Kötü bir olayla bitmez insanın sonu. Allah şifalar versin.

inseAllah bu 15 kisi ilk ve son olur yoksa bir de bu mutasyonlu virüs yayılmasın ülkemize Allah korusun geçmiş olsun Allah şifa versin hepsine

Gelmemesi enteresan olurdu zaten. Aşılar bari elimizde patlamasa. Sen ne kadar önlem alsan da virüsle doğayla savaşmak imkansız gibi bir şey. Bu yüzden bu günlerde aşırı dikkatli olmamız gerekli. Bir nebze olsun.