Mutluluktan neden ağlarız? Mutluluktan ağlanması normal mi?

İnsanın, mutlu olduğu için ağlamasını nasıl karşılıyorsunuz?

Mutluluktan ağlama vücudun birikip kendini rahatlatmasıdır

O an yaşanan duygu yoğunluğundan dolayı vücut kendini dengelemeye çalışıyor.

Bence normaldir,her insanın duygu düşüncesi hassas noktası farklıdır.Amaan mutlulukdan ağlayın ağlıyorsanızda.:slight_smile:

İnsan duygularını uç noktalarda yaşadığı zaman üzüntü yada mutluluk, hiç farketmez ağlayabilir. Bu vücudun verdiği istemdışı bir tepkidir.

tamamen vücudun kendini dengelemesi olayıdır
Bir insan Çok mutlu olduğu için vücut bunu dengelemek için göz yaşı döker

Ben çok ağladım, ders konusunda genellikle. Yani normal bir olay.

Bence insan mutlu olduğu zaman duygu patlaması yasıyor ve ağlıyor.

Mutluluktan gözyaşlarımızı tutamayız bence ağlarız içimizden gelir duygular sevinçten ağlanır

Bence normal. Sonuçta oda bir duygu. Mutluluk gözyaşları

elbette ki normal her zaman hüzünden kederden mi alacak insan o an duygulanır içindeki hissine hakim olamaz bir ağlar keşke her zaman mutluluktan ağlasa insanlar.

Birseyi cok ister bekler ve arzularsanız ve bu geç elde edilir veya hic ummadiginiz bisey olursa olumlu yönde aglamak normal. Duygu patlaması. Genelde kalbi temiz insanlar yaşar.

Eğer bir insan birşeyi çok ister ve bu gerçekleşirse şükür sebebiyle ağlar.Bu gözyaşları kutsaldır benim için.

Ağlamak dediğimiz gözden yaş gelmesi aslında anormal yada ender yaşanan bir olay değildir arkadaşlar. Gözlerimiz ağlamasak ta gün boyunca göz küresinin sağlığı için 1 çay kaşığı kadar göz yaşı döker. Bu yaşın miktarıyla birlikte hızıda doğru orantılı olarak duygularımızın yoğunluğuyla değişiyor yani üzüntü, mutluluk, korku, kızgınlık, endişe ne olursa olsun her duygunun yoğun biçimde yaşanması vicutta aynı etkiyi yaratacaktır.

Mutluluktan ağlamak normal dir bi insan sevinir ve sevinçten ağlayabilir

valla ben mutlu olduğum zaman ağlma gibi bi durum olmuyor ağlayanlarıda yadırgamıyorum ama biraz tuhafıma gidiyor.

Bu doğal birşey. Mutluluktan insanlar duygulanır ve göz yaşlarını tutamaz ve ağlarlar.

Mutluluk tan ağlama yani çok sevindiğin bir olay yaşanmışsın ve mutluluk tan ağlarsın örneğin biri sana evlenme teklifi edince mutluluktan ağlarsınız.

ben sulu gözlü biriyim zaten çoğunlukla mutluluktanda ağlarım insan okadar mutlu oluyorki Kendini tutamıyor