Müzik sizin için önemli mi? Önemliyse neden önemli?

Müzik sizin için önemli mi?

Önemliyse neden önemli?

Müzik aynı zamanda içimizden geçenlere bir tercümandır. Ben müziği dinlerken kendimden bi’ parça görmek isterim , benim derdimi anlatan ve anlayan müzik benim için önemlidir. Müzik bana bi’ şeyler katar , bilmediğim bi’ kelime duyarım ve onu araştırıp öğrenirim. Müziği bana sunan insan ne anlatmış onu dinler ve ortak olurum. “Müzik ruhun gıdasıdır.” denir ya hani , aynı su gibi temel bi’ ihtiyaç bana göre müzik.

Müzik önemlidir tabi ruhun gıdası zaman geçmesi için önemli bir araç zevk müzik dinlemeyi severim müzik dinlerken zamanımın nasıl geçtiğini anlamıyorum …

müzik ruhun gidasıdır derler iyi hissettirdiği için

müzik önemli benim için müzik olmayan yerde yaşanılmaz.

müzik herkes için önemli bence. klişe olacak belki ama müzik ruhun gıdası. üzgünken, neşeliyken ruh haline göre dinleyebileceğini müzik tarzlar mevcut.

Müzik hayatım rengi ,tadı .Çaya şeker atmak gibi bir şey bu .Müzik insanın kalbine derinliklerine dokunup kişiye tatlı bir huzur veriyor. Bu yüzden müzik hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor.

Müzik çok önemli bence bütün gün ruh halime göre çeşitli türler dinliyorum.

Her türlü şarkıyı dinlerim. Beni iyi hissettirir. Yeni dinlediğim bir şarkı iste o şarkıyı gitarımla çalarak biraz daha iyi hissetmemi sağlarım:slight_smile:

Halk müziği benim için önemli o neşat babanın yaşanmışlıklarını dinlemeliyim günde bir kaç kez

Evet müzik benim için önemlidir. Çünkü müzik dinlemek beni dinlendiriyor, bana huzur veriyor, hareketli müzikler beni neşelendiriyor. Bazende düşünürken bana yol gösteriyor.

Müzik yaşanmış olayları bitmiş ya da başlayan aşkları konu edinir bizim yaşantımıza yakın olanları dinlemek insana huzur verir yanlızlığı giderir

Müzik, benim için bir çok şeyi ifade ediyor. Bazı anlar olur kendinde sorunlara karşı duracak bir güç bulamazsın. İşte o anlarda müzik en iyi arkadaşın ve güç kaynağın oluyor.

Tabikide müzik benim için önemlidir. İsan müzik dinlediğinde birden dans ettiğini fark eder. Müziği sevmemin nedeni ise, eğlencedir. Boş zamanlarınızda müzik dinleyip dans etmeyi deneyin size çok iyi gelecektir

çok diil açıkcası ama arda azda olsa bir istek duyuluyor galiba kafa dağıtmak için